Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül érzem magam, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam, mert nincs barátom. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy nagyon hiányzik már egy kapcsolat, viszont senkit nem érdeklek, magányos vagyok. Vannak jobb pillanataim, viszont nagyon el vagyok keseredve. Mit tehetnék? Tudom, nem szabad rágörcsölni, de mégis azt teszem. Valaki valami tanács?

2019. jan. 30. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mutass képet
2019. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem
2019. jan. 30. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom már röpködnek a privátok :D Amúgy talán találj valami hobbit, az segíthet elterelni a figyelmed, vagy akár azon keresztül ismerkedni is tudsz
2019. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szedd össze magad! Ne várd a sült galambot, hanem tegyél érte, hogy legyen valakid! Az meg csak kifogás, hogy senkit nem érdekelsz, mert ha nem a közvetlen közeledben keresélnél, simán találhatnál valakit.
2019. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Jól írja a harmadik, és a negyedik is. Keresni kell várni hobbit, ez akár sport is lehet, valami művészet, pl könyv írás, rajzolás, festés, vagy akár egy egyszerű olvasás stb:.

És ne várd a sült galambot. Adj magadra. Találj ki valami saját, jól kinéző stílust, ha eddig be volt fonva a hajad, lehet megkéne próbálni kiengedni, vagy akármi. Változtass magadon mind belső része, mind külsőre.

Tudom, a legfontosabb, hogy önmagunk maradjunk, ez igaz is, de nem olyan mértékben, ami a rovasunkra megy. Ne félj a valtozastol.

Az egxedul érzés ellen meg nyugodtan keress csak barátokat (nem kell feltétlen Barátnak lennie, csak barátnak) Ne félj ismerkedni.

Ha meg tetszik egy srác, nyissa felé, persze nem neked kell odamenni, de jelezni viszont igen.

Internetes ismerkedett amúgy nem ajánlom... Főleg nem ezen az oldalon...

2019. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Akkor azért.
2019. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!