Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, mivel kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mivel kapcsolatban írjak rá? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel szoktam dumálni, és ha elkapok egy szálat sokáig eltudok vele beszélgetni, de amíg nem ír, addig nem tudom mivel kapcsolatban írjak rá, ha csak simán ráírok, és mondjuk megkérdezem, hogy mi újság, mindig az jön rá, hogy semmi különös, és nem tudom, hogy ilyenkor miről kezdjek el írni neki. Ez több lánynál is előfordult. Aki volt hasonló helyzetben, ezt hogy oldotta meg?
2019. jan. 31. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj neki valami vicceset azt szeretik.
2019. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Köszi a tippet! Megpróbálom.
2019. jan. 31. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ő szokott kezdeményezni? Ha igen akkor kicsit élvezd a csendet és hagyd hogy ő vigye tovább a történetet.

Azt mondanám, amikről elbeszélgettetek onnan apró részletet hozzál fel téma alapul.

2019. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még személyesen nem találkoztunk, és olyan régóta nem ismerjük egymást. ezért nincs sok közös témánk
2019. febr. 3. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok közös tématok akkor sajnos nem is tudtok jól elbeszélgetni,főleg nem hosszútávon:( szerintem hagyd a netes ismerkedést és élőben próbálj találni valakit akivel van mitől beszélni és nagyjából tudod milyen és mi érdekli. Onnantól már fogtok tudni neten is beszélni.
2019. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na látod, ezért randiznak az emberek személyesen. Írásban nehéz meggyőzni valakit arról, hogy kellesz neki. Ez olyan mintha írásban akarnál eladni egy terméket egy vásárlónak nem pedig személyesen. Szinte lehetetlen, nagyon nehéz.

A kérdésedre a válasz az, hogy hagyd az írást és hívd el személyes találkozóra, ott majd tudtok beszélgetni, úgyis adja magát a dolog, főleg ha jól kijösztök. Ha pedig ott is csend van, akkor hagyd, nem egymásnak valók vagytok. Ennyi az egész. :)

18/F

2019. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!