Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok igazi rendes fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok igazi rendes fiú hogyha néha frusztrálttá válok amiatt, hogy sikertelen vagyok a lányoknál, akkor sem hogyha sosem vezetem le a frusztráltságomat a lányokon akik visszautasítanak, hanem csak otthon, magamban vagyok frusztrált emiatt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mojo, újabban ezt szivod?
2019. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ehhez hasonló kérdést tett fel valamikor valaki akinek Mojo a felhasználóneve, de nem én vagyok az és nem tudom ki az.
2019. jan. 31. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, biztosan lesz olyan, akivel majd szeretni fogjátok egymást :)
2019. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű azért utasítanak el, mert szerelmet vallassz, inkább hívd el kávézni, teazni, stb:. És persze mellette magabiztosan kéne viselkedni
2019. febr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Valószínű azért utasítanak el, mert szerelmet vallassz"


Ezt nem csinálom, az viszont igaz, hogy valamivel átlag alatti az önbizalmam, ami gondolom nem túl előnyös átlagos kinézettel és átlagos életszínvonallal párosítva.

2019. febr. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!