Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik szeretnek sétálni, kirándulni és természetkedvelők is?

Figyelt kérdés

Egy lányban nagyon pozitívnak tartom, ha szereti a természetet és mondjuk szeret sétálni a természetben. Már csak azért is, mert én általában ha megyek valahová és romantikusnak tartom, akkor egyből felírom egy listámra, hogy hol volt, és így majd egyszer azt a lányt eltudom oda vinni és ez engem és remélem őt is nagyon boldoggá tenné.


Mi a véleményetek erről? Szokták az ilyenfajta "előrelátást", kedveskedést díjazni?

17\F



2019. febr. 1. 06:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A romantikát nem szeretem, a természetet, művészetet igen.
2019. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szeretek sétálni a természetben. Az exemmel is mindig az erdőre mentünk sétálni. Szerettem,hogy minden olyan csendes és meghitt. 16/L
2019. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor elmegyek otthonról ha úgy van mert fotozok (hobbi szinten, és csak teloval szóval semmi komoly)

De szerintem sokan szeretik

2019. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek sétálni csak nincs kivel.
2019. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet a közös kirándulás. Jókat lehet közben beszélget i és, ha csönd is van, nem feltétlenül lesz kínos, lehet a természet figyelésére is fogni. :) szóval én sokkal jobbam díjazom, mint a mozizást a kezdetek kezdetén, ahol sok beszélgetesre nincs lehetőség, de megy az idő

19l

2019. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak
2019. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kicsi korom óta imádok túrázni! Leginkább az a rendes természetet szeretem és nem az odaépülteket.

Mindig jó érzés kint sétálni a szabadban.

Elég romantikus, ha csak te meg a párod vagytok és közvetlen tudtok beszélgetni.

Talán ősszel és tavasszal a legjobb kirándulni, mert akkor nincsenek olyan sokan és ekkor a legszebb a táj is.

Egyértelműen díjaznék egy ilyen tettet.

L/17

2019. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
díjaznám. mennék is de nincs kivel...
2019. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Személy szerint én is szeretek kirándulni, nem is elsősorban a természet és a friss levegő miatt (azt látok eleget) hanem mert ott lehetek macinaciban és a mindenkori barátomtól sem várja el a társadalom, hogy a lehető legjobban nézzen ki. Szerintem ezért kényelmes kirándulni és jobban összekovácsolja a párokat.

16L

2019. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 20 éve rác vagyok, de full ugyanolyan vagyok mint te, imádok túrázni é elhagyatott helyeket felfedezni. Nekem i jó lenne egy ilyen lány. :D
2019. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!