Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem ír vissza a csaj?

Figyelt kérdés
Ma délben írtam rá és ismerősnek jelöltem.Még nem írt vissza és nem is igazolt vissza.Szerintetek ez azt jeleni,hogy nem érdeklem?Igazából nem tudom,hogy fent van-e,mert nem az ismerősöm.18/F

2019. febr. 2. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dolga van és ezért nem jelzett vissza.
2019. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most mit vársz? Eldob mindent, és szalad megkérni a kezed? Azért 18évesen(ha tényleg annyi vagy), már több eszednek kéne lennie.
2019. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnapìg nem jelez magasbòl tojd le!
2019. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rántottát
2019. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát azért 18 évesen Több eszed is kéne lennie,De egyébként ismered?És ő ismer téged?
2019. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ismered és ő is,Akkor nyugodtan ird meg neki hogy ismered,És ha ő is ismer akkor vissza fog irni,Ha nem akkor Mond azt hogy szeretnél ismerkedni,Xd
2019. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na szóval,igen..ismerem..már régóta,tegnap beszélgettem is vele,de végül nem hívtam el sehova.Valahogy elmaradt.Ezért írtam ma rá,hogy eljönne e velem moziba...ez volt délben..és még semmi
2019. febr. 2. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Fcom se akarna egy számítógéppel randizni. Talán élőben ha megpróbálnád?????
2019. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előttem lévő válaszólóval eggyet értek,Menny és beszélj vele személyesen.Mond azt hogy lenne-e,Kedve elmenni veled moziba és kész!
2019. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit
2019. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!