Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ha az illető nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ha az illető nem tölt fel Instára, FB képet akkor az mért baj?

Figyelt kérdés

Pár helyen megkaptam már hogy: "Jaj, nem mered felvállalni magad, és az arcod.."

- Csak megjegyzem 2013 óta nem cseréltem profilképet FB-n,ez szerintetek mit jelenthet?

- Illetve szükség online ismerkedéshez Instagram?

Fiúként kérdem, mindenkinek szép jó reggelt!



2019. febr. 4. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem teszed ki a fél életed, én sem posztolok semmit. Talán évente 3x. Az új profilkép viszont nem egy rossz ötlet. Azért 2013 óta sokat változtál, főleg, ha fiatalabb vagy.
2019. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Poén, hogy ott sem én vagyok rajta - akkor gondolom ez lehet a gond?
2019. febr. 4. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

#2 igen. Ez lehet a gond.


Mellesleg tanulmányok szerint is ez az egészséges, mikor nem posztolod kifele az életedet. Teljesen logikus amúgy. Aki ott éli az életét az a való életben boldogtalanabb, másoktól véleménye befolyásolja az életét. Csak a lájkok száma érdekli, amiért hajlandó bármire. Mindíg a legújabb trendeket követi és mindenben eleget tesz a közösségi médián látottaknak. Nincs megelégedve az életével, mindenhez másoktól kér visszaigazolást. Ez a tipikus depis, boldogtalan, nincs élete és minden negatív jelzős ember.

Ha valaki nem tölt fel gyakran képet az pont az ellenkezője. Boldog, kiegyensúlyozott életet él. Nem másoknak akar megfelelni csak magának.

Én is gondolkozok egy profil kép cserén mert nekem is közel 10 éves kèp van kirakva, de annyira nem tud érdekelni a dolog. Aki nem ismer személyesen az ne legyen ismerősöm. Aki ismer az pedig tudja, hogy nézek ki mostanában.

(Erről jutott eszembe, hogy ugye vannak olyan emberek akik ismerős halmozók. Akiknek nem számít, hogy ismerik-e az illetőt, csak minnél több ismerőse legyen. Bárkit vissza igazolnak és bárkit bejelölnek (aki jól néz ki). Az nem számít, hogy soha nem fognak beszélni és semmi egyéb, de ugye ez a lájkok számáról és a menőségről szól. Az a legjobb, ha valaki nem ott éli az életét, mert akkor csak boldogtalan lesz.)

2019. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,egyáltalán nem baj. Én is csak néha válzoztatok profilképet és annyi. Inkább azért használom mert kapcsolatokat tartok másokkal.

De ismerkedéshez szükséges-e insta? Hát,én neten tényleg jobban örülök ha az instámat kellene megadjam és nem a fb-met. Nem tudom miért,talán mert fb-n több személyes adatom van megadva vagy könnyebb a hozzétartozóimra rá találni.

2019. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Sőt! Nekem szimpatikusabb ez a hozzáállás, mint aki kiteregeti az egész életét és vadássza a figyelmet, lájkokat.
2019. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Úristen szerintem nagyon gáz és igen.

Alapból nem lenne baj mert kit érdekel de ha neten ismerkedsz akkor fontos mert azt látja meg elsőnek. Ha ilyen hülye vagyok, hogy 6 éves a profilképed amin a haverod van ne is csodálkozz ha nem lesz csajod... Ez alapján ítélnek meg, hogy szeretnének veled valamit vagy sem. Eleve, hogy visszaigazolnak-e vagy sem.

2019. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 GuyFromNewCity ***** válasza:
Ha meg nem lősz képet a kondiból az meg sem történt😀
2019. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dancsó ismerős :DD
2019. febr. 4. 21:43
 9/10 GuyFromNewCity ***** válasza:
Az meg ki? De most komolyan?
2019. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon a közösségi médiák ellen vagyok. Rühellem a társadalomra gyakorolt már-már rohasztó hatásait, szóval próbálom már minimalizálni a szocmédiás jelenlétem.

Facebookom kb. 11 éves korom óta van, de tavaly óta már csak a profilképem látható, arra sem lehet lájkolni stb., átlagos mezei profilképek, kb évente változtatom. Kb. 2 naponta nézek fel, amúgy Messengerezek úgy mint bárki más. Bent vagyok pár csoportba (osztály, mémes csoportok stb.) és ennyi. Talán 2 naponta végig is pörgetem az idővonalat.


Szerintem azért profilképet rakj ki. Ha ez nincs, gyerekesnek gondolnak.


17/F

2019. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!