Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogy képzelitek el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy képzelitek el, milyen egy jó leszólítás? Hogy érdemes megszólítani és aztán fenntartani a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a hosszú hajú, vékony lányok, mert számomra nagyon imponáló tud lenni, egyfajta magabiztosságot érzek magamban, és amikor egy ilyen lányt találok az utcán, úgy feldobja a napom. Csak nem volt még lehetőségem odamenni. Vagy dugig töltött metrón messze volt tőlem, vagy mentem suliba és a buszról láttam ilyesmi lányt. Azt az alkalmat keresem, amikor szemtől szembe állhatok vele. A kérdés, hogy szabad odamenni hozzá? Nem szeretnék hazudni neki, sem zsebkendőket kérni tőle. legjobb lenne őszintén elmondani, hogy "Szia! Megtetszettél nekem, tudom sietsz most, de tudunk beszélni messengeren...stb" vagy valami ilyesmire gondoltam.

Általában ilyenkor elfoglaltak a lányok, és ha zenét hallgat, akkor meg azért nem merek hozzászólni, mert hagy hallgassa a zenét. Természetesen tudom, hogy illedelmesnek, nem nyomulósnak, és figyelmesen kell odamenni hozzá.


Mit tanácsoltok nekem? Hogy szólítsam meg?

(Egy 17 éves visszahúzódó fiú)



2019. febr. 4. 15:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindenképp legyél méltóságteljes és udvarias. Ne legyél nyuszi de ne is légy nyomulós az visszataszító. Mivel ismeretlenek lesztek egymás számára a legjobb formád kell hoznod. A szemkontaktus is fontos, hogy mély nyomot haggyon a lànyban. Lehet hasznos lenne ha van rà lehetőséged a leszólítás előtt párszor csak ránézni de nem folyamatosan csak annyira, hogy észrevegyen.
2019. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 GuyFromNewCity ***** válasza:
44%

Ilyeneket ne mondj:

Jó a segged basznám

Dikkk a bula

Szia cica van gazdád

Megraknálak, mint a szekeret

2019. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így mind szép és jó ahogy leírtad. Naggyából helyén van az elképzelésed, hogy hogyan is csinálnád.


Azonban egy kicsit tereld magad afelé, hogy ha meglátsz egy ilyen lányt, aki úgy jön be neked ahogy egyból ránézel, akkor ne tétovázz sokat. Minnél tovább vársz az agyad annál jobban elkezd kattogni de főleg a baromságokon, hogy miért nem fog sikerülni. Kifogás gyártás magyarán :D


Ha zenét is hallgat, nefélj oda menni bátran. Álj elé és nézz rá, várd meg míg szépen kiveszi a fülesét és utánna elég csak elkezdeni az ismerkedést.


Nem kell túlgondolni, az eleje tapsztalatom szerint akkor jó ha egyszerű és lényegre törő, mivel oda mész hozzá ezért nyitott lapokkal játszol és őszintén meg is mondhatod neki, hogy


"Szia, nem túl gyakran csinálok ilyet (alibi :D ), de megláttalak és nagyon szimpatikusnak tűnsz és olyan érzésem támadt, hogy szeretnélek megismerni.."


Ennyi, röviden egy ismerkedésben nincsenek konkrét csoda szavak.


A lényeg, hogy beszéljetek. Az elején ez persze mind kettőtöknek furcsa lessz, mivel ilyet senkisem csinál túl gyakran, de azt biztosra veheted, hogy lányok (főlleg ha már kinéztek magunak) azt várják, hogy oda menj és csak kezd el velük beszélgetni.


Zárásként persze kérd el az elérhetőséget, hogy tudjátok folytatni, ha úgy érzed kapós lett a témára.


Én számtalanszor csináltam ezt és valami hihetetlen jó érzés a mai napig :D


De itt a lényeg most a te eseteden van, szóval sok szerencsét és ne aggódj, csak gyakorolj sokat és menni fog az :)

2019. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#Előző Ha konkrétabban valamilyen kérdésed van ebben a témában, csak írj egy üznetet.
2019. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali! Ugyan egy srác vagyok, de bevált és egy osztálytársamnak is bejött. https://www.youtube.com/watch?v=s9FCIkiP238&t=3s

A 2.próba vált be, a rendes srácé (majd meglátod).

Én is várom a kiszemeltet. 18/F

2019. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint egy csajnál már bevált ez a szöveg általam (#nohomo)
2019. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bdpst válasza:
15%
Szia! Én most így lányként adok egy tanácsot: ha engem valaki, BÁRKI a buszon vagy az utcán akarna leszólítani, egyértelműen elutasító lenne a viselkedésem, főleg akkor, ha még zenét is hallgatok. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én ha zenét hallgatok, akkor a napi fáradságokat pihenem ki, átgondolom a dolgokat, vagy reggel meg készülök a napra. Ha ilyenkor valaki elkezdene bámulni, nagy valószínűséggel elfordulnék/becsuknám a szemem, csak ne kelljen vele beszélni. Ha meg nem hagyna békén, max azért venném ki a fülhallgatót, hogy megkérdezzem, beajánlhatom-e a legközelebbi elmegyógyászhoz. Naszóval, ezzel csak azt akarom kifejezni, hogy nem feltétlenül szerencsés ez az utcai megszólítás. Bár lehet, hogy csak én vagyok magas szinten antiszociális, ki tudja.
2019. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 7. válaszoló, szerencsére nem mindenki olyan mint te.
2019. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten díjaztam volna, ha annak idején normálisan megszólít egy srác. Sose volt ilyen...
2020. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!