Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogyan tölti majd a Valenti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tölti majd a Valentin napját?

Figyelt kérdés

Nos nekem nincs barátnőm, nem is volt még viszont csak nem olyan rég érdekel jobban ez az ismerkedés és eszméltem rá hátradőlve tenni az egészre és a "majd jön" meg a "úgy is megtalálod" csak süket duma :D Igenis tenni kell érte és valamit csinálni ha boldog szeretne lenni az ember.

Szóval kíváncsi lennék ki hogyan tölti a Valentin napját? Vannak valami ilyen szingliknek program és ismerkedés vagy ilyesmi? Budapesti vagyok erre fele lehet valamit csinálni? Egyébként ilyenkor lehet egyáltalán? Vagy mindenki hány ettől és negatívan áll hozzá és nem is akar :/

19/F



2019. febr. 5. 20:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én egyedül, de Valentin-napkor könnyebb ismerkedni. :)
2019. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hol és hogy? Aki tudja a tuti információt ne tartsa magában :D
2019. febr. 5. 20:37
 3/27 anonim ***** válasza:
Én full egyedül...mivel nekem sincs barátom :(
2019. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Otthon fogok filmezni és megbeszélem egybarátnömmel hogy jövöre lessz valakim és nem fogom felhívni

16L

2019. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Pumpálok egyet
2019. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Láb nap...
2019. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Veszek 2 új ablaktörlő gumit a Mazdámra. <3
2019. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem most pont osszejon hogy a parommal legyek, eddig sosem tudtunk egyutt valentinozni... Szeretjuk egymast minden nap szoval szamomra semmi jelentosege sincs a Valentinnak. De most beszereztem egy piros csipkes selyem alsonemut, remelem tetszeni fog neki. :) Mas tervem nincs.
2019. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 kamugyrosz ***** válasza:

Olyan lesz mint egy átlagos nap

Max pár egyedet fogok látni akik épp falják egymást mert huu de buli azért mindenki lássa h nem szingli

A baratnomnek aznap van a születésnapja, max adok neki vmi sutit es elmegyünk kajalni

ha szeretsz valakit akkor nem azon a napon kell bizonyítanod hanem minden nap egy kis szeretetet adnod és már többet er mint ez a hülyeség

2019. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskámmal fogok vacsorázni 😍😍😍😍
2019. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!