Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg a külső a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg a külső a legfontosabb? Nem túl előnyös kinézettel esélytelen, hogy barátot találjak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani, mert azt utálom... Viszont azt veszem észre, hogy sokakat tényleg csak a külső érdekli, tisztelet a kivételnek.

Nos, én nem vagyok egy szép lány... Így nem dogok sosem párt találni? :(


Képet nem küldök senkinek!!



2019. febr. 5. 21:59
 1/9 A kérdező kommentje:
*fogok
2019. febr. 5. 22:01
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ne aggódj

Apró termetű vagyok 73 kilóval. Nem sminkelek és nincs is szép arcom. Ahajam sem extra. És simán meg lehet oldani. Nézd meg milyen ruha áll előnyösen és a külső letudva. Légy nyitott az emberek felé és minden rendben lesz

2019. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 GuyFromNewCity ***** válasza:

Nézd a jó oldalát a sok fuckboy már tuti elfog kerülni. De most, hogy ezt így kiírtad 300 privátot fogsz kapni, hogy küldj képet.

Megsúgom: ne küldj😀

2019. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kamugyrosz ***** válasza:

Tegyél ellene elsősorban magadert h jól érezd magad!

A sport mindig jó ha vékony az illető ha nem

Keress hobbikat

Légy nyitott

Egyébként halkan megsúgom h ha valaki humoros és jofej akkor bárhogy néz ki, akkor is ot akarja mindenki szóval fel a fejjel

2019. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valóban. Van az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart. De az is van, hogy a lélek megszépit.

Úgyhogy ne add fel! (N)

2019. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keresgélj a nem túl előnyös kinézettel rendelkező fiúk között. Vagy neked is a külső a legfontosabb ?
2019. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem...
2019. febr. 6. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, hogy önálló gondolat helyett lopom a kérdésed és még át is írom, így: "Nem túl előnyös kinézettel esélytelen, hogy barátnőt találjak?"

Nem tudnám megszámolni mennyi elutasítást kaptam a külsőm miatt. Nem vagyok szőke herceg, fehér lovon, így már nem kellek, hiába volt a képem elküldéséig minden jó. F

2019. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, lányok között is sok a felszínes... De én pont nem vagyok az 😅
2019. febr. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!