Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy félősebb fiú vagyok.

Így hogy lesz barátnőm.

Sajnos azt látom hogy a lányok azokkal jönnek össze akik bántják őket.

Meg azt nem tudom hogy milyen a kinézetem.

Valamikor csúnyának látom magam van amikor normálisnak.

Szoktam látni hogy néz valamelyik lány es attól felek hogy azért néz mert csúnya vagyok.

16f



2019. febr. 6. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

A bántást ne keverjük össze a magabiztosaággal.

Egy félénk fiú vagyok de átlátom

2019. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. Azért ha tetszik egy lány, próbálj nyitni felé... A kinézeted miatt pesig ne aggódj, nekem például nem az a legfontosabb.
2019. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor az mi hogy a lányokat ott szivatják, beszólnak nekik, fogdossák őket es utána meg vonzódnak a fiúhoz.
2019. febr. 6. 16:54
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Hat baratom akkor nagyon rossz helyen keresgelsz lanyokat😂 en szemely szerint ruhellem a bunkokat. Legyen jofej, kedves, vicces, udvarias stb.:)
2019. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Rendben már azt hittem minden lány az ilyen bunkókat szereti.

És ha jó vagy a lánnyal akkor nem szeret.

2019. febr. 6. 17:05
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Jaj te gyerek mi az hogy ha jo vagy a lannyal akkor nem szeret? Hogyha talalsz egy csajt akivel osszejottok akkor alap hogy jonak kell vele lenned🤦🏿‍♀️ Ha bunkozna velem a baratom akkor dobnam a fszba.

Elozo voltam

2019. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Lehet én is ismertem egy nagyon visszahúzódó gyereket aki alig mert megszólalni és annak is lett barátnője
2019. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kérdező. Én ráadásnak szinte nem is merek közösségbe menni, így pedig sose lesz barátnőm..

Legyen több sikered és ne add fel, mert hamar végezni fogod az életed ilyen fiatalon mint én. Ezt most úgy értem hogy 14-18 között (neten beszélgetek nagyritka) nem találok olyan lányt akinek ne lenne tele a facebookja rosszabb esetbe a hülye instája pózolgatós haspólós stb képekkel. Nekem egyáltalán nem jön be a mai "trend" és a lányok viselkedése, meg amilyen macsó beképzelt gyökerekre vágynak, viszont én se találom a nekem való visszahúzódó hűséges lányt.. Szóval keress valami hobbit de nagyon gyorsan, vagy 18 éves korodra az öngyilkosságra fogsz gondolni egész nap. Szóval okosan, menj közösségbe ami téged érdekel, ott próbálkozz vagy ilyesmi. Több sikert.

2019. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi válaszolók.
2019. febr. 6. 18:31
 10/11 Seck válasza:
van akinek ez tetszik szerintem
2019. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!