Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is változtatnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is változtatnom kéne? 19/F

Figyelt kérdés
Konkréten az a helyzet, hogy nagyon félénk vagyok lányok közelében. Nem merek odamenni hozzájuk egyszerűen. Pedig nagyon sok lánytól megkaptam hogy nagyon helyes vagyok persze ez tudom relatív. Általában amikor részeg vagyok, akkor kicsit megtáltosodom és csak akkor megyek oda lányokhoz. Ott pedig megkapom a tipik biztos nagy nőcsábász vagyok dumát. Sajnos nagyon gátlásos vagyok. Szószerint pánikolni kezdek, emiatt nem is volt még párkapcsolatom. Gondoltam hogy flörtöléssel kezdenék ami nem annyira hivalkodó, mégis sugall valamit. Ti mit javasoltok?

2019. febr. 7. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Legyél mindig részeg
2019. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne légyél részeg és vegyél erőt magadon :) nekem is ezt kéne tennem

17/f

2019. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából valahogy neg kéne győznöm magam hogy nincs mitől paráznom.
2019. febr. 7. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Van veszteni valód, ha oda ballagsz egy csajhoz??
2019. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De cuki vagy! :)
2019. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom nincs veszteni valóm. Csak hülyén fogom fel a dolgokat. Mert ha visszautasít akkor az egomnak lesz rossz csak, viszont ha fel akarok szedni valakit ahhoz tökösnek kéne lennem.
2019. febr. 7. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy amit mondandó vagyok, hülye hókuszpókusznak fogod érezni, de az emberi elme nagyon összetett dolog.

Tehát;

Fogj egy darab papírt és írószerszámot. Írd le, mi az a legdurvább dolog, ami történhet, ha a csaj nemet mond. Ne csak gondolj rá hanem valóban írd le. Aztán holnap olvasd el. Meg fogod látni, milyen nevetséges hülyeségen stresszelsz.

2019. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!