Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bmw e36-os (persze az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bmw e36-os (persze az olcsóbb verziók) mennyire csajozós a mai világban? Tudom hogy normális lányoknak, meg minden. , de nem érdekel. Most szeretnék venni egy csapatos verdát lehetőleg e36-t mert jó olcsó, plusz csajozni is szeretnék vele.

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 18:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
47%
Semennyire
2019. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
47%
A BMW-t Németországból hozzák be a keleti putri országokba mint Magyarország.
2019. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

BMW mióta menő? Főleg ez, olyan putri autó :D

A BMW-ről eleve akkora negatív sztereotípia van, szóval nem értem miért a legrosszabb márkával akarsz csajozni :D Mercy, Audi stb. Van annyi sok jó és megbízható kocsi.

De nem értem miért kocsival akarsz csajozni :D Nem azt mondom nem lehet csak NEKEM nem kéne olyan lány aki csak a kocsim miatt van velem :D De te tudod

2019. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:

Még egy borsodi C faluban is ciki! Főleg, ha 2000-ért tankolsz a hónap végén!


Amerikai kocsit vegyél! Kabriót!

2019. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Kocsival (bár sokan azt hiszik, leginkább a YouTube-on található gold digger prank nál, aminek a fele nem igaz, a másik feléhez meg egy csomót próbálták) nem igazán lehet csajozni.

Az más, hogy megneznek egy kocsit. Pl egy mustangot, egy porset,

BMWt annyira mar nem. Elég sok megy már az utcákon (nagyobb városokban pl Debrecen, Fehérvár, Budapest, stb:.)

De pl mégsem annyira drága, mégis megnezik a range roveremet, de nem arról van szó hogy össze is jönnének velem a kocsi miatt...

2019. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok a sztereotipia, de pont ezért mert vmiért kialakult, plusz a mai napig hiába szakadt szar jo csajok szoktak benne ülni meg szelfiznek, csak úgy poénból gondoltam ki kéne próbálni
2019. febr. 7. 18:35
 7/48 A kérdező kommentje:
nem komoly lányokra/nőkre vágyom, tudom hogy manapság már negatívum sok lány szemében, mert régi olcsó (nem státusz szimbolum) de fiatalos és lehet hogy "vagány"
2019. febr. 7. 18:44
 8/48 anonim ***** válasza:
47%
Hát pedig a normális csajokat nem a kocsid fogja érdekelni,hanem hogy milyen vagy.Haviszont a plácacicákra hajtasz és ezért kell egy olyan kocsi akkor ez nem elég.2 lehetőséged van: Az egyik: ha menőzésből csajoznál akkor ettől jobb autó fog kelleni hogy keltse fel a csajok figyelmét.A másik: ha normális csaj kell,akkor normálisan kell viselkedned (nemkell dicsekedni az autóval)
2019. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
eszem ágában sincs dicsekedni, felvágni. csak "játszani" lehet be jön lehet nem. városban lakom és rengeteg itt a 20millas kocsi, de vmilyen szinten a fiatalabb lányoknak a figyelmét szeretném elsősorban felkelteni.
2019. febr. 7. 19:13
 10/48 anonim ***** válasza:
E46 szerintem a belépő, a BMW-s rajkodáshoz, aztán már az a lényeg, hogy hogy tálalod, az E36 is jobb mint a semmi hidd el, lányoknál első kérdések közt szokott lenni, hogy van-e kocsid, meg ha kér, hogy vidd el, ide oda és nem tudod az elég szar, szóval minimum egy jó csajnál.
2019. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!