Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Célok nélkül élem az életem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célok nélkül élem az életem?

Figyelt kérdés

Igazából nem lehet rám panasz. Mármint szorgalmas, és pozitív ember vagyok, dolgozom, habár igaz, néha nagyon nehéz félretenni :D

Eddig 4 munkahelyet hagytam ott, mert vagy bunkók voltak, vagy az volt a gond, hogy nem arra számítottam ami akkor fogadott!

A randizásról csak annyit, hogy nehéz eset vagyok XD

Még mindig úgyérzem, hogy egy kis 13 éves vagyok, aki mindenkibe beleszeret.

Volt munkatársammal együtt voltam, persze idősebb volt nálam.-akkor megtörtént az amit nagyon megbántam-

Azután szintén egy nálam kicsivel idősebbel voltam.

Azután, vállaltam egy random állást. Ott megismerkedtem egy 28 éves sráccal.

Beszélgettünk kb 3 hétig, egy barátjától kiderítettem, hogy foglalt, akkor hagytam a fenébe!

Amikor találok egy velem egykorút, valahogy nem tudom komolyan venni! Mintha egy gyerek lenne a párom!

Igazából csak sodródok az árral, semmi célom, néha kedvem sincs.

A családom, rokonok, sőt még a szomszédok is, kérdezgetik a szüleimet, hogy mikor megyek férjhez? Mikor költözök el? Van már párom? - amikor ezeket hallom, legszívesebben kifutnék a világból.

Annyira unom, hogy mások szeretnék meghatározni a jövőmet!

Célom nincs, de vágyam van. Én is néha elképzelem, hogy van egy saját családom, otthonom, stabil állásom, egy szerető férjem :)

De én jelenleg nem tudom, hogy mit csináljak.

Célok nélkül nagyon nehéz, főleg, hogy egy normális kapcsolatom nem volt, csak csalódás-csalódás után:(

Változni nem tudok, vagy legalábbis próbálkoztam 1 éven keresztül :D


Hogyan tudnék magamnak egy célt kovácsolni úgy, hogy minden pocsék körülöttem?



2019. febr. 8. 01:44
 1/7 anonim válasza:

A mai világban nehéz egy olyan társat találni aki szeret és hűséges. De az fordítva is igaz!

Az egy nagy pozitívum, hogy nem vagy munkanélküli, de ez a pasi váltogatás nekem nem tetszik. Próbálj meg, úgy egy kapcsolatba lépni, hogy legyen egy célod, mégha nem is éred el, azért egy próbát megér.

Én is átéltem a rokonok pletyó rohamát, megértem nem kellemes.

Próbálj minél többet spórolni, tervezgesd az életed apránként.

2019. febr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre később érnek be a mai fiatalok, és ez baj. Az viszont jó, hogy neked sikerült. A korkülönbség nem számít, az értelmi szintbeli annál inkább. Adj esélyt az embereknek és hidd el, megtalálod majd az igazit. Az ideális korkülönbség amúgy 4 év a fiú javára, de ez nincs kőbe vésve, csak statisztika.
2019. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben :) köszönöm.

Én igazából próbáltam megtalálni a megfelelő embert akivel, talán boldog lehetnék... ne héha kezdem feladni.

2019. febr. 8. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj de szeretem ezt a mai fiatalok szöveget. Lefogadom a te generációdban is pont annyi retardált volt kettes. Mondom ezt egyébként huszonévesként
2019. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh értem :D
2019. febr. 8. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Én megtanítottam anyukámat arra, ha ilyesmit kérdeznének, mikor megyek férjhez, mondja azt, majd ha megtalálta az igazit. De tényleg ne rágódj azon, mikor jön az igazi, mert nekem pl. 10 éve kellett várni rá, és lehet, sokkal hamarabb eljött volna, ha nem keresem állandóan. Le kell állni a keresésről, ezt megérzik a fiúk, és ez taszítóan hat rájuk. - Egyébként meg nem csak egy fiúval lehet hasznos, értelmes programokat csinálni, arra vannak az embernek a barátnői. Járjatok el színházba, kirándulni, kezdjél bele egy sportba (vitorlázás, persze csak tanulni az alapokat, nem kell hozzá vitorlás, evezés vagy bármi más, ott spontán módon is megismerkedhetsz valakivel. Az a legfontosabb életcél egyébként szerintem, hogy olyan munkát végezzen az ember, ami a szívügye.
2019. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki átesik/átesett, kérdező. Ez a kamaszkor egyik sajátja. Nem látsz kiutat, mert ebben a korban nem vagy képes másokra (idősebbekkre, tapasztaltabbakra) hallgatni. Úgy érzed, mindenkinél jobban tudsz mindent. Csakhogy amíg a viharos tengeren hányódsz, az eléd tornyosuló hullámoktól nem látod, merre kéne tempóznod. A ki parton áll, egy szikláról les, az tudna segíteni, de rá meg nem figyelsz.
2019. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!