Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki Bálintként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki Bálintként elmennem, egy Valentin napi korcsolyás rendezvényre? Lehet, hogy lesz ott párom?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz egy program amire szeretnék elmenni, de mivel nincs társam, ezért egyedül gondoltam, hogy elmegyek. Elvileg egy ilyen Valentin napi programra, nem egyedül megy az ember, ezért gondolom, hogy ciki. Szeretek korizni, átlagos szinten tudok biztonságosan menni, és úgy érzem, ha elmegyek akkor is legalább egy közösségben vagyok. És nem egyedül otthon kell gubbasztanom. Mellesleg én is örülnék neki, ha véletlen két barátnő lenne ott, akikhez odamehetnék:) Sajnos senki nincs a barátaim, ismerőseim között akit elvihetnék.


Kérdés, hogy nem-e ciki, hogy egyedül megyek?

Mi a véleményetek erről? (17F)



2019. febr. 10. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem cseppet sem ciki.

F.

2019. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem sem ciki, valoszinuleg olyan tomeg lesz,hogy fel sem tunik. Meg biztos lesz ott mas is par nelkul, aki ismerkedni szeretne.
2019. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért próbálj valakit elhívni
2019. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs már olyan lány ismerősöm aki egyedül lenne vagy nem ér rá épp. :/ Egyedül elmegyek, az lesz a legjobb.
2019. febr. 11. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Hívj el innen valakit (valószínűleg úgy sem egy helyen laktok) és elmondhatod hogy megpróbáltad (ez inkább lélekmegnyugtatás):/
2019. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!