Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen csoportot keresnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csoportot keresnétek?

Figyelt kérdés

(trollok kíméljenek)

Milyen csoportot ajánlotok annak aki visszahúzódó lányt szeretne megismerni, aki nem olyan mint a "többi" divatpcsa? Beleőrülök a magányba, de minden csoport tele van hülyékkel, és nem is tetszik hogy olyan sokan vannak mindenhol, főleg az instás divatmajmok stb stb..

Normális tanácsokat várok, nem olyat ami minden hasonló kérdés alatt van mint például: "Nem fog szeretni senki ne trollkodj" (szerintem senki nem trollkodásból kérdez egy párkeresési problémát, de mindegy..:))

És a hasonló tanácsok hogy ide-oda menjek, depresszióval hiába, ha rá is venném magam hogy elmenjek, senkivel nem tudnék beszélni, felesleges.

Társkeresőt és személyes ismerkedést kivéve minden normális válasz jól jönne, szerintem nem csak nekem. 14-18 korosztályos csoportra gondoltam.



2019. febr. 10. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Könyvtár például
2019. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából ez ilyen, nem tudhatod hol fog megtalálni egy normális ember. Mindenhol ugyan úgy vannak idióták ezt nem nagyon lehet kizárni. Ahogy például itt is az emberek nagy százaléka "hülye" úgy itt is találkozhatsz kedves emberekkel és mindenhol máshol is. Ha van kedved beszélgetni már csak hogy egyikünk se legyen magányos akkor meg nyugodtan írhatsz, pluszban nekem is volt sok hasonló fájdalmam hátha tudok segíteni :) 21/F
2019. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát. Én alapból eléggé visszahúzódó vagyok, és még a 14-18-as korosztályba is beleesek. De hogy ez a divatpcsa meg stb...bocs de ez alapján így nem vagy szimpi :D Miért baj ha valaki követi a divatot? (Hozzátenném, hogy én sem követem, de nekem így is jó a stílusom :D ) És mi az hogy az elsőt pontozza le? Tök hasznos választ adott. Az "instás divatmajmok" nem járnak könyvtárba, főleg inkább azok akiket te keresel.

És egyébként akkor te mégis milyen választ vártál?

Szóval társkereső nem, oké. Élőben sem, oké. Marad az instagram meg hasonlók, de neked az se jó :D

Egyébként én jobban szeretek élőben ismerkedni, vagy ha neten, akkor csak úgy, hogy tudom hogy közel lakik.

Tehát ha azt várod, hogy itt írjon neked valaki, nem sok esély van rá, hogy egy városban lakjatok, így meg nem sok értelme van, ha nem tudtok találkozni.

Szóval igen, ez így nehéz, és szerintem senki sem fog tudni segíteni ebben neked, mert igazából neked semmi sem jó.

2019. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem igenis baj ha valaki haspólóba pucsít, agyonsminkelve. Taszító.

Elsőt azért pontozom le, mert direkt odaírtam hogy milyen válasz a felesleges. Trollkodott.

Instát utálom, de ahol nem ilyen szutyok lányok vannak csak mint például a facebook, csoportok stb az belefér, olyasmire gondoltam.

Mindenkinek más az elvárása, de nekem akkor is sok ha valaki annyira ad magára hogy az már gusztustalan. Legyen természetes, normálisan öltözködjön, takarja magát. Az én barátnőm után ne forduljon meg minden kis senkiházi, szét is vernék 1-2 embert azt hiszem :D

2019. febr. 10. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, te vagy aki ezeket a hülye kérdéseket teszi ki, amiben undorítóan beszél a csajokról akik sminkelnek meg egyáltalán fent vannak bármilyen közösségi oldalon. :D

Egyébként vannak akik normális képeket tesznek ki...

Viszont igazad van, mostmár értem mi bajod az elsővel, viszont akkor se kéne másokat arra buzdítani, hogy pontozzák le.

És igazából akkor mire gondoltál? Társkereső nem, élőben nem, közösségi oldalakon nem, komolyan érdekel, hol akarsz akkor ismerkedni?

Egyébként attól, hogy valaki takargatja magát, még lehet szép, és megnézhetik más pasik. Ez nem bűn, van ilyen :D Viszont senki sem viselné el ezt neked, hogy ezen így kiakadsz.

2019. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!