Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy neten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy neten ismerkedsz valakivel, egyértelműen megvan a közös hang, a közös vonzalom, több napig nagyon jól beszélgettek, de a másik fél hirtelen minden magyarázat nélkül eltűnik, és megszűnik visszaírni?

Figyelt kérdés
Nem akarok megsérteni senkit, de ezt főleg lányoknál vettem észre.

2019. febr. 10. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ezek szerint nincs meg a kozos hang es a vonzalom < csak ugyerzed talan ?

Neha egy mndat egy szo is eleg ahoz hogy nem kapsz valaszt tobbet !

2019. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Aki neten ismerkedik, az egyszerre több emberrel beszélget általában. Talált valaki mást...

Az "egyértelmű közös hang" meg csak látszat. Mindenki a szebbik felét mutatja először. Senki sem vallja be szívesen, ha nem ért egyet a másikkal. Inkább csendben eltűnik...

Persze az én véleményem szerint jobb az őszinteség, mint hitegetni valakit.

2019. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Mindkèt hozzászòlònak igazat adok.

Nálam is elèg egy rossz szò sokszor ès utána azon agyalok,hogyan pattintsam le.

De èn őszintèn leìrom,hogy "figyelj nekem ez nem tetszik" stb.

Volt,hogy emiatt èn voltam a hülye...

De kèptelen vagyok szò nèlkül eltűnni es ott hagyni a másikat,mint egy döglött madarat.

Èn nemtudom,ilyenkor,hogy számolnak el a lelkiismeretukkel,azok,akik ezt teszik...

2019. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen amúgy tehát ha valami rosszat írok, legalább akkor mondja azt hogy "figyelj, ezt ne". Köszi az eddigi válaszokat egyébként!
2019. febr. 10. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni... Minden fiú eltűnik szó nélkül, ezt utálom a legjobban... Inkább mondja meg, hogy nem akar beszélni.
2019. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van. Ha elkezdek beszélgetni egy fiúval, egy idő után eltűnik, és nem ír vissza többet.
2019. febr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!