Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést nem azért teszem fel mert önbizalom hiányos vagyok. Hanem mert a lányokba nem bízok már. Mert nem vagyok ronda fiú. Viszont nincs meg az átlagos magasságom. Mert csak 169 cm magas vagyok, de tényleg! Eztel a magasággal , hogy állna le velem bárki is?!De tegnap is bulizni voltam! Aztán ki mentem

cigizni egy 19 éves lány oda jött csak úgy random és beszélgetettünk. El mondta hány éves stb meg beszéltük ki milyen előadokat szeret, stb. Neki az ak26 és lmen prala a kedvenceÉs olyan kedves volt , hogy már hatott rám. Mellesleg elég jól is nézett ki! Arra gondoltam , hogy talán még kapcsolatra is jó lehetne! De mikor eltünt egy fél órára , azt láttam smárol egy sráccal. Utána rá 1 óra és megint másikkal láttam! És ezzel gyegűlt a bizalmam a lányokkal kapcsolatban! Pedig jó lett volna egy kedves lány!

18/F



2019. febr. 10. 19:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze azért én is nézem a kinézetet is! Ha nem is a legfullosabb csaj, azért legyen valamikinézete! Az is itt van még , hogy Veszprémi vagyok!
2019. febr. 10. 19:24
 2/13 anonim válasza:
57%
Szerintem csak idő kérdése,és találkozol egy valóban kedves lánnyal is.
2019. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, csak nem az ilyen ribiket kell kinezni magadnak
2019. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, egy csomó aranyos kedves lány van, csak ki kell fogni őket. Attól még hogy láttál egy ilyen lányt, nem azt jelenti hogy az összes az.
2019. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Veled is csinálhatta volna ha egy kicsit magabiztosabb vagy és nem vagy ilyen töketlen :D

Ez a hajó már elúszott ;)

2019. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Találsz majd egy aranyos, alacsony lányt :D Nekem is volt már 170 cm-s barátom, de nem gondoltam alacsonynak mert én 165 vagyok.
2019. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem pl.pont nem érdekel a fiú magassága... Én is alacsony lány vagyok
2019. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is smáróltam a csajjal, tegnap! És az a baj ,hogy én kevés kedves lányt ismerek a kőrnyzetembe normálisan...
2019. febr. 10. 20:40
 9/13 A kérdező kommentje:
És igen ilyen 160 körüli csajnak már biztos nem lenne akkora gond a magasságom szerintem. De sajnos ,én kevés olyat láttok aki legalább a szememig érne kb! És úgy tudom ,hogy pl fél fej az 11-12 cm körűl van!
2019. febr. 10. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 161 cm vagyok(lány) és nekem mindegy milyen magas a srác ,csak magasabb legyen nálam legalább 1cm-rel.

Sok alacsony lány van,aki kedves . Biztos találsz magadnak egy csajt ,ne aggódj .

Amúgy is van még időd . Az a 19 éves csaj vagy nagyon ittas volt vagy egy ribi....de nem ilyen az összes lány ,ezt ne feledd .


16/L

2019. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!