Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megéri így esélyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri így esélyt adni neki?

Figyelt kérdés

Még novemberben találkoztam egy fiúval,tegyük hozzá hogy én jelöltem be facebookon, nem ő. Valószínűnek tartom hogy nem is emlékezett a nevemre. Na mindegy. Aztán rámírt, elkezdtünk beszélgetni. Úgy tűnt egy szerény srác,volt akitől szintén ezt hallottam. Viszont a tavalyi szobatársai mondtak egy történetet róla, hogy hogy berúgott, kidobták a szórakozóhelyről,ahol félmesztelenül táncolt, aztán otthon össze-vissza hányt, még a kocsiba se tudták betenni, ráadásul valaki megpróbált neki 1 üveget feldugni. Ok, mondom biztos egyszeri eset volt, mert ő nekem azt mondta nem nagyon iszik, de ha igen, akkor az megárt neki. Aztán múlthét hétfőn a barátnőm látta a buliban, be volt megint rúgva, a kabátját sem tudta felhúzni. Barátnőm segíteni akart neki, erre ő azt mondta hogy majd ő felhúzza magának, utána meg őt is. Ekkor már jó pár hónapja napi szinten beszéltünk egymással , és egyértelmű volt hogy nem csak barátkozni akar. Barátnőm ráadásul még képeket is mutatott róla, ahogy egy másik lányt fogdos. Még ezt is elnéztem. Másnap a buliban együtt táncoltunk, hazakísért és utána megcsókolt, amit én még bőven korainak tartok, ráadásul nem is volt jó. Másnap elhívtam hozzánk olyan este 6 körül. Tök jól elbeszélgettünk egymással, de mivel előtte való nap alig aludtam így fáradt voltam. Kb. 9 körül már össze-vissza ásítoztam az álmosságtól. Erre ő 10-ig maradt. Szerintem ha valakit meghívok magamhoz, az azért ha látja hogy teljesen ki vagyok fáradva, akkor illő lett volna egy kicsit előbb lelépni, nem? Ráadásul a másik szobában itt van a barátnőm, ő már pizsamában volt. Aztán most megint hallottam róla jó pár történetet hogy hogy be volt rúgva. Többször félmesztelenül táncolt, nem egyszer kellett kidobni szórakozóhelyről, volt hogy lehányta a pultot. Sőt, még egyszer egy tanárt is hátbavágott a szórakozóhelyen, egy fiút meg hasba vágott, majd beszólt neki hogy nem volt befeszítve. És egy másik ismerősöm is azt mondta hogy elég gyakran van berúgva. Ráadásul volt hogy ismerősének a csajára nyomult rá.

Bocs a regényért.



2019. febr. 10. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem adnék esélyt a srácnak...
2019. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem adnék esélyt neki
2019. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze az ismerőse csajára is részegen nyomult rá. Ha józan, akkor nekem szerényebb típusnak tűnik, de sajnos abban van valami, hogy az ember részegen nem tudja magát megjátszani.
2019. febr. 10. 22:27
 4/4 anonim válasza:

Nemnemnem!!! Ne adj neki esélyt, össze fog törni

Csak azt nem értem, hogy ilyenek után mit találsz benne vonzónak...

2019. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!