Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Reggelente mindig szembe jön velem egy aranyos lány az utcán. Illetve iskolából hazajövet is szoktam látni a buszról leszállni. Hogyan szólítsam le?

Semmit nemtudok róla, de már első pillantásra vonzónak találtam, mert nagyon emlékeztet egy régebbi "plátói szerelemre"

Keress kérdéseket hasonló témákban: tini, párkapcsolat, fiú, lány, randizás, szex, szerelem, csók

febr. 12. 16:13  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Volna kedved valami közös programhoz? Mozi, játékterem? Vagy egy vacsora?

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 12. 16:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez jó lenne, csak én úgy terveztem el, hogy a legszakszerűbb az lenne hogyha meglátom valamilyen helyen kávézó, stb és odamegyek. Így random lehet hülyének nézne.

# 2/5Időpont febr. 12. 16:52 Privát üzenet
Eleg kevés az esélye, hogy ott meglátod. Bár nem tudom mekkora városban laksz. Én a helyzetben először szemeznek vele, majd ha pozitív a visszajelzés, odamennek, s beszélgetnek egy kicsit vele,majd ha ő száll le,vagy én,elkerem a nevét, bejelölt facen,s ottelhivom, bár jobb ha élőben teszed meg. (tapasztalatból mondom, hogy legtöbbször bejon

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 12. 16:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen :) Ez tűnik az egyetlen járható útnak

# 4/5Időpont febr. 12. 17:39 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Szerintem először csak köszönj neki (mondjuk 2 napon keresztül), aztán ha visszaköszön elkezdhettek beszélgetni, és aztán meg ha úgy érzed hogy bír akkor hívd el valahova.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 14. 21:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találhatnék kicsit félénk, halk, nyugodt, kedves lányt?
Lányok, ti mitől jönnétek zavarba, és minek örülnétek a legjobban?
Léteznek olyan fiúk akik szeretnek olvasni, műveltek, de ettől még nem ilyen stréber szerencserakások?
Normális, rendes fiúk léteznek egyáltalán? Kezdek kiábrándulni.
Miért nem találok magam mellé egy aranyos duci lányt? 17f
Félek, hogy már nem látom?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!