Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet így a mai világban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így a mai világban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Túl nagy a sztereotípia a korosztályommal kapcsolatban. Mindenhonnan azt hallom, hogy egy 18 éves fiú mindig csak "azt" akarja. Akkora általánosítások ezek és annyira rosszul esik, hogy senki nem vesz komolyan és ennyire elkönyvelnek (előítéletesek) fuckboynak mikor még meg se szólaltam vagy nem is csináltam semmit. Undorító és szánalmasnak gondolom, hogy esélyt sem adnak nekem, hogy bizonyítsak vagy valami.

Nem lehet viccelni se semmivel mert komolyan veszik és elkönyvelnek pedofilnak vagy valami perverznek. Egyszerűen a szarkazmus kihalt a lányok körében. Meg így az alapvető humor. Ha fitalabb lánnyal ismerkedek egyből pedofil és biztos csak "arra" kéne és azért hajtok rá mert fiatal és naiv és könnyen lehet manipulálni. Vicc az egész, hogy ti mindent meg tudtok magyarázni és olyan elméleteket gyártotok (ok nélkül tegyük hozzá) hogy egyszerűen abszurd az egész. Majd ha szakítasz akkor meg elkönyveled, hogy neki volt igaza mivel mikor szembesít ezzel te meghátrálsz. Közben csak eleged van az egy menéseiből...

Sehol nincsenek már értelmes, gondolkodó lányok? Komolyan eltűntek és elfogytak 2019-ben? Jahj de most nehogy jöjjenek az "Én más vagyok" meg "hű ha velem megismerkednél máshogy látnád" Mert ezeknek a 99%-a ugyan olyan semmit mondó személyiségű és üres valami... Egyáltalán nem vagytok egyediek és csak szerepeket játszotok majd mikor összejön veletek valaki akkor szép lassan jön elő az igazi énetek... Szánalom, és akkor még a pasik az álszentek és hazugok :DDD

18/F



2019. febr. 13. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Látom te nagyon utálod a lányokat. XDDDDDD

Egyébként fiúban meg lányban is van olyan aki normális meg olyan is aki csak kihasználja a másikat. De neked a konkrét problémád az most az, hogy azt hiszik rólad, fuckboy vagy? Lehet csak külsőleg annak tűnsz vagy 1-2 megnyilvánulásodat nem vágják le.

2019. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért utálnám? Ezt hol írtam? Egyszerűen az előítélettel és azzal, hogy nem adnak esélyt és ismeretlenül bekategorizálnak azzal van bajom...

Igen, sokan annak tartanak vagyis, hogy nem komolyak a szándékaim és csak szórakozom mert egy ilyen srác úgy is csak azt akarja stb.

Nem tudom mire gondolsz, nem csinálok semmi kirívót, ilyen semmi pletyka meg semmi nincs, nem volt erre példa, mindig normális és kedves vagyok. Sokan ezt a kedvességem miatt gondolják, hogy csak el akarom csábítani és csak megfektetni akarom stb.

2019. febr. 13. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Azért ez nagyon durva általánosítás! Igen vannak ilyen lányok. Sokan. És szánalmasok. De azért a fiúkat sem kell félteni,nem véletlenül mondják hogy “egy 18 éves fiú mindig AZT akarja”. Van valóságalapja. Még ha rád nem is jellemző. Képzeld rám meg az általad leírtak nem. Most akkor mi van?

18/L

2019. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem mondtad, hogy utálod a lányokat, de te is ugyanúgy ítélkezel a leírtakban, mint ahogy a lányok veled kapcsolatban, vagy ez nem tűnt neked fel?
2019. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
72%
Ha egyszer 'fuckboynak' tartanak, akkor legyél férfiasabb... Ha lány lennék,én sem mennék oda olyanhoz, aki azt hiszi magáról, hogy tökéletes, és mindenki, aki akár csak ellenkező nemű, az egy kötsög... Egyébként ne írj T/2-ben, olyan, mintha minket szaroznál...
2019. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Ahha, értem...Tehát tulajdonképpen neked problémád, hogy a sztereotípiák miatt esélyt sem adnak neked a bizonyításra, de azért a szöveged végén te is odaírod hogy mások még véletlen se jöjjenek "az én más vagyokkal". Ugyan azt csinálod, most velünk lányokkal ami miatt te is itt puffogsz (egy kalap alá veszel mindenkit, és mindenkit elkönyvelsz előítéletesnek, szánalmasnak, ismeretlenül bekategorizáltál minden lányt.Most őszintén ez nem szánalom? :D)

Úgy lehet a mai világban, hogy félreteszed te is az előítéletes éned, és nem a rossz tapasztalataid alapján megítélni minden csajt. Ha tényleg kedves vagy és normális akkor előbb-utóbb úgyis találsz egy hozzád való lányt.

2019. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez a T/2 azoknak szólt akik ilyenek. Ne kelljen már ennyire szájbarágósan leírnom, hogy akinek nem inge az ne vegye magára... Biztos vannak kivételek én még nem találkoztam velük, ez van. Nem politikusnak készülök, nem vagyok pártatlan, én nekem ez a nézetem és ezt gondolom. Most mondhatjátok áhh ez nem így van áhh ez kamu meg ilyesmi de szerintetek most pár pixel megfog változtatni? Nem kötözködést kértem hanem válaszokat. Értelmesen is le lehet írni a véleményed és nem megint kitalációkat és elméleteket csinálni, hogy én utálom a lányokat meg nem is vagyok férfias wtf. Tök jó ezt ti így láthatatlanba ennyiből megmondjátok :D

Az utolsónak meg annyi, hogy értem mit akarsz mondani de ez azért kicsit más. Ez az internet. Itt ha azt mondom 49 éves szűz lány vagyok akkor senki sem tudja igaz-e vagy sem. Ezt úgy értettem, hogy most így neten mindenkinek nagy a szája (ha csak a kommentekre nézek) szóval nem vagyok kíváncsi ki milyen egyedi és ő nem ilyen nagy macsó meg értelmes okos lány stb. Nekem ne adjon a számba semmilyen szavakat majd én eldöntöm. Lehet Laci bácsi vagy anyu azt mondja kedves meg okos vagy és különleges de lehet én meg azt mondom nem. Én szeretném eldönteni és ennyiből elég nehéz szerintem bármit is levonni (főleg neten keresztül ahol nem is látom a testbeszédet, hazudik-e vagy sem stb. De ott sem 100% csak, hogy ebbe se tudjatok belekötni mert azt annyira szerettek :D)

A vége tetszett, valószínűleg ezt kéne csak elég nehéz valljuk be és egy kudarc után újra és újra előröl kezdeni elég unalmas és fárasztó :/

2019. febr. 13. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Sajnálom, hogy csak rossz tapasztalataid vannak. Tényleg nem könnyű ilyen korban ismerkedni, nem meglepő, hogy még te sem találkoztál normális lányokkal. A fuckboy jellemzőt már mindenkire használják, aki ismerkedni próbál.

Nekem az a problémám, hogy a korombeli fiúk többségében még 'kisfiúsak', az idősebb fiúktól meg azért tartok kicsit mert lehet hogy ők meg úgy gondolják hogy én vagyok a kislányos. Nekem egyáltalán nincs velük problémám, csak nem tudom ők hogy látnak engem. Lehet másoknál is ez a gond, hogy nem biztosak benne, hogy most komolyan veszed őket, vagy sem. Lehet ha többet beszélgetsz velük, eleinte csak baráti szándékkal közelítesz és jobban megismernek, nem ítélnek meg egyből. Bár ez is személytől függ... lehet eddig rossz embereknél próbálkoztál.

2019. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
A lányok érdeme,ha egy fiu azt akarja, hogy lefeküdjön vele.
2019. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: Ezt nem mondod komolyan?
2019. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!