Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire béna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Miért vagyok ennyire béna?

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó, akit már igen sok ideje nem tudok megszólítani. Pontosabban már váltottam vele pár szót, meg már köszöntem neki egyszer, de minden egyes alkalommal eltervezem, hogy igenis a mai nap beszélek vele, ahogy meglátom, akkor elillan a bátorságom, illetve nem is tudok neki köszönni, ha elfordul, vagy nincs meg a szemkontaktus.

Mi tévő legyek? A ráírás nem játszik, mert személyesen szeretném lerendezni a dolgot.

Figyeljetek, jöhetnek az olyan válaszok, hogy töketlen vagyok, meg növessz tököt és hasonló gondolatok, ha nektek így jobb, de ez rajtam nem segít.



2019. febr. 15. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Hátha a nekem írt válaszok segítenek rajtad is :D

2019. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

pfu velem is volt ilyen fiatalabb koromban, most 30 vagyok

vagy az volt, hogy addig-addig benaztam meg paraztam, ameddig lemondtam vegul rola, vagy más konnyed egyszeruseggel felszedte helyettem

Ha tudsz róla sok infót, akkor gondolkozz el azon mivel lehetne odamenni hozzá és ha tudod mit akarsz mondani, akkor nem is fogsz annyira izgulni, tervezd meg fejben az egeszet, hogy fog nagyjabol alakulni a helyzet ha odamesz, az kicsit jobb megoldas, ha felsz, mondtha csak random mennel, es hirtelen leblokkolsz, mert nem keszultel fel fejben

a masik lehetoseg, hogy leblokkolsz es a lanynak tetszeni fog , hogy zavarban vagy miatta, de azt sem jatszhatod sokaig, mert akkor meg tenyleg toketlennek tunsz egy ido utan

good luck!

2019. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Igen, segített pár válasz.

Azonban nem tudok önideált készíteni. Más lányok szívesen beszélgetnek velem, jelen esetben az osztálytársaim ha én kezdem a beszélgetést, de enné

2019. febr. 15. 17:31
 4/7 A kérdező kommentje:

Hoppá, közben elküdtem a mondat felét véletlenül 😮

Szóval ennél a lánynál valami kifog rajtam. Nem nevezném magam csúnyának, sokat mosolygok és sokak szerint jól áll.

Gyakran edzek is, nem vagyok elpuhult.

De mégsem

2019. febr. 15. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Mielott odamennel gondold at a dolgokat hogy mit mondasz neki hogy szolitod le, de azert ne gondold tul se eleg csak egy egyszeru lenyegretoro duma. Hidd el nem lesz semmi gaz veszteni valod nincs szoval csak nyugodtan. Majd par beszelgetes es leszolitas utan egyszerubb lesz.

16/l

2019. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2019. febr. 16. 11:41
 7/7 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen, csak fiúval meg testvérrel, meg unokatestvérrel, meg szülővel, edzővel, akármilyen dolog kapcsán. Én is nagyon félénk vagyok. De én azt szoktam csinálni, hogy milyen rossz lesz ma is úgy hazamenni, hogy nem sikerült és milyen jó lenne egyszer úgy lefeküdni, hogy végiggondolva a napot, elégedett vagyok magammal. Próbáld így, egy fiúnak bátrabbnak kell lenni és ha egy fiú bátor, akármekkorát bénázik is, a lányok szeretni fogják, és biztos nem fogják visszautasítani teljesen. Sok sikert és írd le, mi volt. Írhatod privátba is:D

/L

2019. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!