Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti általános képen mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti általános képen mit gondoltok a fiúkról?

Figyelt kérdés
Minden kéne megváltoznunk, annak érdekében hogy mind a kettő nemű jó érezze egymás társaságát?

2019. febr. 16. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Mit akar jelenteni az "általános kép"? Milyen képre gondolsz?


Nekem a te esetedben első sorban a magyar nyelvet kellene megtanulni helyesen. Meg eleve minél többet tanulni, minél több témáról, hogy értelmes embernek lehessen tartani téged, és lehessen veled beszélgetni mindenről

2019. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese, ha már itt vagy valószínűleg te is értelmes lehetsz! ;)
2019. febr. 16. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Te fogalmazásgátlót szedsz, kérdező?
2019. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom te mit szívsz de szerintem állj le vele :D
2019. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű degenerációs tünetek és ennyi, nem baj egyszer csak kinővi (remélem).

Már bocs, de azért tény és való, hogyha már írok valamit akkor csak visszaolvashatnám, hogy mit is írtam le...

Tudom, hogy idegesítő az autócorrect, de van olyan funkciója, hogy csak javaslatokat tesz nem pedig teljesen átírja a szavaidat.


Decc evriting áj vánted to széj.

2019. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző válaszolók: nem azért tette fel a kérdést, hogy utána kommentbe csak annyit írjatok, hogy nem ír helyesen, mit szívott, stb.....

Egyébként kedves kérdező! Ebből a kérdésből annyit tudtam leszűrni, hogy te fiúként tudni akarod, hogy a lányok mit várnak tőled, egy fiútól vagy valami ilyesmi.

1. minden lány véleménye más, valaki a nagymenőket szereti, valakinek a félénkebbek jönnek be, a bunkók, az udvariasak, stb... Szerintem próbáld megtudni, hogy a választottadnak milyen fiúk tetszenek.

2. ne általánosíts!

3. ne akarj túlságosan megváltozni, olyat keress, aki hozzád illik és önmagadért szeret

Egyébként szerintem jó szándékkal írtad ki a kérdést, hogy javíthass magadon és sok sikert:)

2019. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!