Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könyvtárban hogy tudok ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban hogy tudok ismerkedni? Visszahúzódó, kedves, aranyos lányokat találok itt? Milyen programok vannak ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Gondban vagyok ismerkedés terén, itt jön a tavasz és a téli sportolást abba kell hagynom. Eddig ott ismerkedtem, mert máshol nem volt módom, de nem tudom mit tegyek tavasszal. Kimozdulós fajta vagyok, de mindenhova egyedül megyek. Bulikat nem szeretem, egyenesen kerülöm. Ötletnek a biciklizés közben a padon találnék egy két lányt jutott ötletnek eszembe. De hallottam, hogy könyvtárban is lehet. Csak nem tudom, hogy ott hogy? Nem szabad könyvtárban beszélgetni, legalább is nem illik, és a lány épp olvas, azt meg végképp nem szeretik, ha úgy leszólítják. A suliban nincs annyi lány, az a egy kettő is baráttal rendelkezik.


Hogyan kell odamenni? Könyvtárban hogy tudok ismerkedni? Milyen rendezvények vannak mostanság, ahol ismerkedhetek? 17\F



2019. febr. 17. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Háát nem tudom igazából, szerintem bárhol találsz olyan lányokat, csak legyél magabiztos, szólítsd le ha szimpi, legyél kedves és nyitott


Egyébként csak megjegyzem, de hasonló vagyok én is 😅

2019. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha például sűrűn jársz könyvtárba és szintén van egy ilyen lány akkor biztosan előbb utóbb ismerettség lesz köztetek. Viszont megyei könyvtár szinten is csak egy-két ilyen emberke van és nem biztos hogy passzoltok, sőt. Nekem nem sikerült a fősulis idők alatt így. Nagyon elvontak voltak azok a csajok.
2019. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Igazandibol simán ott a tömegközlekedés, ha csak odamesz egy lányhoz aki egyedül sétál, ül, vagy bármi is simán beszelgethetsz vele. Csak menj oda, mutatkozz be, a többi meg úgy jön, amilyen vagy...
2019. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Megkéred ajánljon neked egy könyvet (magamból kiindulva segítenék, aki szeret olvasni gyakran szeret könyvet ajánlani )
2019. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Hátulról odamész hozzá, óvatosan elhúzod oldalra a haját, majd a fülébe súgod lágy hangon: Szia, te is ebbe a könyvtárba jársz? ;)
2019. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
71%

Szerintem jó ötlet a könyvtár, viszont akkor tényleg nagyon sokat kellene oda járnod, hogy megismerd az ottani embereket. Én viszonylag sűrűn megyek, de fiatalokkal (tizenévesekkel) ritkán találkozok. Amúgy én személy szerint örülnék neki, ha valaki megkérdezné pl. egy könyvvel kapcsolatban a véleményemet vagy valami ilyesmi. :)

16/L

2019. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!