Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kapcsolódjak be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kapcsolódjak be a beszélgetésbe?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jól kijövünk egymással. Tök jókat beszélgetünk kettesben, és hetente egy órán találkozunk. Sokszor ő ér oda leghamarabb, és ha én vagyok a második, akkor szoktunk általában beszélgetni. Van olyan is, amikor én odaérek, akkor ő már egy vagy több barátnőjével beszélget. Ilyenkor leülök valahova, és elkezdek telefonozni, (ez a leghülyébb ötlet 😞😩) mert nincsen fogalmam, hogy hogyan és mivel lehetne bekapcsolódni a beszélgetésükbe. Csak óra előtt szoktunk beszélgetni, és ha éppen olyan eset van hogy a barátnői is ott vannak, akkor jóformán semennyit. Van valami tippetek, hogy ne csak csöndben üljek?


Ui: Általában olyan dolgokról beszélgetnek, amihez nem tudok mit hozzáfűzni, és ők meg nem kérdezik meg hogy nekem mi a véleményem erről és erről.


Előre is nagyon köszönöm a segítséget! 😁



2019. febr. 17. 21:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Ne legyel szegyenlos:) a lanyok szeretik ha egy fiu vicces. Menj oda, es barmi hulyeseg eszedbe jut lokjed nyugodtan. Ne csak vard hogy kerdezzenek, legyel te a kozpontban hogy rad figyeljenek:)
2019. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez előnyös lehet: Császtok sunák hogy ityek fityeg?? ;)
2019. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem tudsz hozzászólni ahhoz, amiről ok beszélnek, akkor menj oda és dobj be te valami témát .


Ez lehet bármi, úgy kell kezdeni, h:

Képzeljétek.....

Hallottátok, h .....


Vagy mesélj viccet, a lányok szeretnek nevetni .

2019. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. febr. 19. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!