Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nem tényleg nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem tényleg nem lehet barátnőm soha a büdös életbe se?

Figyelt kérdés

Most lehet egy kicsit durva leszek! De el vagyok keseredve! Utálok élni , utálok mindent! Egyszerűen elegem van , hogy rám egy fiatalabb csaj sehogy sem néz! Hiába tartom

magam jó képpűnek! Mindig mikor el megyek diszkózni rám jönnek a 18 év feletti csajok. Mit képzelnek , hogy rá mennek egy 16 éves gyerekre ráadásul nem is néznek ki olyan jól akkor menjenek rá 26 évesre! Annyi fiatal szép, kedves lány van 15-16 évesek! És nekem már évek óta nem jut még csak egy diszkós smárolás se! Elvileg az a baj , hogy van egy kis feleslegem 174 cm vagyok és 69 kg! Le akarok + még alacsony is vagyok 168 cm feletti csaj sem állna szóba velem gondolom! Le akarok menni 60 kilósra + lesz kocka hasam ! és legalább akkor talán fiatalokat nem rég betőltött 16 éveseket vagy az alatt! Mert , hogy nekem ez a korosztály az ideális. Is fogok érdekelni! Talán rám jönnek azok is! De mindig többet eszek az akarnál vénetlenűl. És teljesen úgy néz ki a testem mint egy torz szúlőtté az izom ellenére is! Ha rájuk megyek a buliba akkor elutasítanak. Még akkor is amikor pedig előtte néztek. Már azon gondolkozok , hogy nem is érdekel! Olyan lányokat meg nem ismerek akik megfelelnének nekem!



2019. febr. 18. 12:42
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Én már azon gondolkodok , hogy feladom 18 évet már betőltöttem. Lassan dolgozhatok, hiába vagyok értelmes srác ha a lánxok utálnak! Egyszerűen tul sok éve szenvedek már e miatf nem birom tovább! És már ki is futottam az időböl! Úgy látszik meg kel értenem , hogy nekem SOHa de soha nem lesz barátnőm! Nem tudom meg mutatni , hogy milyen értelmes és kedves vagyok! A nők csak a pénzre meg a menőségre mennek! Meg mostmár gáz lenne fel szedni valakit és el mondani , hogy ez az első párkapcsolatom! Még várok 4 hónapot ha nem akkor vagy öngyi leszek vagy tudatmodik!
2019. febr. 18. 12:46
 2/38 A kérdező kommentje:

És a 16 feletti csajoknak az arca meg már 16 évesen is néha túl érett meg túl komolyak és nincs bennük

már 10% gyerekesség se és ez engem ki idegel ezért nem kel idősebb csaj! Nem érdekel , hogy 28 éves vagyok!

2019. febr. 18. 12:48
 3/38 A kérdező kommentje:
*18
2019. febr. 18. 12:49
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Neked a fejedben vannak bajok!!!!

Nem vagy alacsony, tök átlagos a magasságod. Lehet ugyanolyan magas barátnőd is, mint te.

Nem vagyok túlsúlyos. Lehet, hogy a formád nem a legjobb, de nem fogynod kell. Pláne nem 60 kilóra. Ehhez a magassághoz 60 kilósan nem lennél izmos, hanem egy csonti.

Sok 16 éves örülne, ha 18 éves lányok ostromolnák. Egyébként meg az csak 2 év. És nincs is ráírva mindenkire, hogy hány éves. Van olyan 15 éves, aki 20-nak néz ki.

2019. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Mind a kettő ki idegel ezt úgy értem!
2019. febr. 18. 12:49
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 vagy, akkor meg pláne nem értem, hogy miért gond, ha 18-20 éves lányok próbálkoznak. Ha ennyire csak válogatni tudsz, akkor ne panaszkodj, hogy nincs senkid.
2019. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

De 60 kg-sen is lenne rajtam izom mert edzek! És sajnos nem csak 18 évesek állnak ndkem hanem ami még roszabb 25 felettiek is néha jóval

is felette!

2019. febr. 18. 12:51
 8/38 A kérdező kommentje:
És leirtam , hogy miért is bah! Mivel nekem nem volt senkim anno meg semmim buliba se! Meg ragadtam 16 éves szinten. És addig amig nem találom meg a nekem meg felelő(ket) addig semmilyen mod nincs , hogy ki jöjjek ebből az álapotból!
2019. febr. 18. 12:53
 9/38 A kérdező kommentje:
Annyira elkeseredtem , hogy már olyan szintre sülyedtem , hogy lehet , hogy 1 lány unalmas lennd bármilyen szép is... ezert kellettt volna kiélnem magam
2019. febr. 18. 12:54
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

"Még várok 4 hónapot ha nem akkor vagy öngyi leszek vagy tudatmodik!"

18 évesen tényleg ennyire szánalmas vagy? Itt rinyálsz meg baromságokat írsz, ahelyett, hogy összeszednéd magad. Ha a disco-ban nem találsz normális csajt, akkor mondjuk vedd a fáradtságot és keresgélj máshol, hisztizés helyett. Úgy viselkedsz mint egy 12éves, tököt bezzeg nem vagy képes növeszteni, csak másra hárítani a sikertelenségedet. Pedig arról, hogy nem volt még senkid, nem a disco-s lányok tehetnek. Fordulj pszichológushoz, mert a felfogásoddal komoly gondok vannak.

2019. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!