Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyerekek ettől hova lejjebb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek ettől hova lejjebb?

Figyelt kérdés

Gyerekek ettől hova lejjebb : 1 napja várok egy csajt hogy irjon vissza , már más csajok se irnak , a tetves házit egy az egyben a wikipédiárol másolom ki , és romlott csoki mikulást eszek a fiókból bánatomba 😥

Már imádkoztam is. Mit csináljak?

Miért nem mosolyog rám a szerencse?

Ha ráírok a lànyra hogy bírom és menjünk 3l valahova pedig csak a messengerne pár órat beszélgettünk még akkor az nem lesz kicsit erős egyszerre?



#csaj #Életkedv 0 #romlott csoki mikulás
2019. febr. 18. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! :D
2019. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2019. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne imádkozz. Isten nem segít, de a jó zene igen. Ha kéne egy pár link, nyugodtan írj ;)
2019. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem vki üzenetben hívna el, azt közel sem tudnám annyira értékelni, mintha személyesen tenné. Szerintem menj oda a lányhoz. Így legalább ignorálni sem tud, nem úgy mint messengeren...
2019. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én már mindent megtennék ,csak a lánynak elváltak a szülei és egyszer itt lakik egyszer 30 km-re és közel se ugyanoda járunk iskolába , tehát 100az 1 hez hogy találkozzak vele hazafelemenet az állomáson, és ïgy elég necces
2019. febr. 18. 22:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mázlista...

Van csokid...

2019. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De azis tavaly karácsinyi csoki
2019. febr. 18. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan sincs :D
2019. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor mivan?


Pár órát beszeltetek összesen és máris elhivtad valahova?

2019. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Óóó embeeer.


Kezeld már lesz**om módjára a lányokat az első pár alkalommal. Minden egyes alkalommal koppanni akarsz, amikor vissza utasítanak, vagy leráznak? Srác tudod mennyi yampin kinéző jány van? És tudod mennyire kevésért éri meg csak igazán küzdeni? Fogd lazára és kész. Ne ess át a ló túloldalára azért, de hidd el magadnak teszel jót.

2019. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!