Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit látásból ismerek illetve köszönő viszonyba vagyok vele. Minden nap találkozunk de csak köszönès ès ennyi. Igazából Nekem bejön. De nem kezdemènyezek mert korábbi jó pár kezdemènyezès során ( csak szemèlyes ès kölcsönös ismertsèg alapján) kiszemelt lányok porig aláztak, kiröhögtek ès elhajtottak.Azon kívül hogy köszön de csak akkor ha pont vèletlenül felè nèzek amúgy rám se köszön se nèz ès nem ad egyèb jelet. Èn ezt az egèsz társkeresèsi marhaságot már úgy látom ha lány nem közeledik akkor nincs èrtelme fiúnak megaláznia magát, ezek szerint mai világba nem fèrfi hanem nő választ. Van mèg valaki így? 22/F
2019. febr. 19. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne alapozz erre! Légy tökös, beszélj vele. Különben is, ha valaki ezért porig aláz, az nem neked gáz, hanem őt írja le.

És mit veszíthetsz? Meg több tapasztalatod lesz! Hajrá!!!

2019. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát lehet hogy csak udvariasságból köszön de azért egy próbát szerintem megér
2019. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nézd pozitívabban a dolgokat, és ne legyél nyámnyila. Eddig csináltad jól, hogy mertél kezdeményezni. Hidd el, te vagy a király amiért oda mertél menni, nem ő, amiért el hajtott. ;)
2019. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha elhajtanak az rombolja az Önbecsülésem 1-2 hónapra letargíjába taszít. Ettől fèlek!
2019. febr. 19. 20:59
 5/6 A kérdező kommentje:
"Letagia"
2019. febr. 19. 21:10
 6/6 A kérdező kommentje:
"Letargia"
2019. febr. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!