Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan is működik ez a párvála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is működik ez a párválasztás?

Figyelt kérdés

Szóval mivel a mostanság belekerültem egy ilyen szituációba ezért elkezdtem ennek a mivoltán gondolkodni és rájönni ez hogyan is működik ez.

Nos volt már barátnőm de még régebben és már ott tartok, hogy újra ismerkedem és keresem a lehetőségeket. Volt is egy kiszemelt lány akivel beszélgettem, meg így ilyenek (ez bonyolult most nem megyek bele) de amikor teljesen véletlen találkoztunk ő elfordult és úgy tett mintha nem látott volna meg. Ezzel az járt a fejében én remélhetőleg nem láttam meg és mivel háttal van már nem is fogom. Nos megláttam és le is vágtam a szitut és úgy tettem mintha nem láttam volna és azóta beletörődtem, hogy ez egy nem...

Aztán nyilván fordítva is működik ez, volt olyan lány aki felőlem érdeklődött és próbálkozott (vagyis ha hagyom lehetett volna belőle valami meg ez totál tőlem függött) de nem jött be a lány és így nem láttam értelmét elkezdeni az egészet...

Hogy is van ez a párválasztás vagy kapcsolat? Mindkét félnek kölcsönös vonzalom és belső tulajdonságok kellenek (legalábbis, hogy érdekeljen és ne legyen unalmas ilyesmik) Testileg is meg kell felelni (magasság, alkat ilyesmik)

Tehát konkrétan mindenki a tökéleteset keresi (ez nyilvánvaló) de miért nem tud ez soha kölcsönös lenni? Miért kell mindig valakinek lemondania valamiiről? Amikor volt barátnőm is nem voltam az a hú de szerelmes csak szimpatikus volt és igaziból bele mentem mert miért ne? De nyilván rájöttem ennek semmi értelme... (csak 1 barátnőm volt igen, valószínűleg ezek miatt amit itt levezetek) De muszáj volt belemennem legalább egyszer, hogy tudjam ez a kompromisszum dolog nem nagyon működik és nem lehet dolgokat kompenzálni... Kell a vonzalom és kész! És mint kiderült NÁLAM ez nem alakul ki mint azt sokan állítják, hogy majd "beleszeretsz" ha jobban megismered...

Mindenki fejében van egy kép milyen az ideális pár. De ez teljesen változandó. Lehet te egy szőke vékony lányról álmodsz de egy barna átlagos testű fog bejönni. És ez nem kompromisszum! Ha bejön és szimpatikus neked akkor kész, ennyi volt... Utána csak valahogy el kéne érned, ő is így gondoljon rád :D Na itt akadtam el kedves olvasók :)

Hogy alakul ez ki? Mert szerintem egyértelmű nem akarok műszájból belemenni egy kapcsolatba mert nincs senkim júj de gáz meg melegnek gondolnak stb hülyeség engem annyira nem hat meg és nem kell mindenáron kapcsolat (annyira nem jó mint híreszteli mindenki)

Hogy találhat rám ez a kölcsönös szerelem? Hogy alakul ki? Hogy is van ez az egész?

18/F



2019. febr. 19. 20:44
 1/2 anonim válasza:
89%

Ez nehéz kérdés, de elmondom, nálunk hogy volt, hátha ez segít.

Megismertem egy fiút, aki külsőleg nem rossz, de egyáltalán nem az én "álmaim hercege". Tehát nem vonzódtam hozzá. De nagyon jól megértettük egymást, mindent meg tudtunk beszélni. Legjobb barátokká váltunk, megismertük egymásnak a jó és a rossz tulajdonságait, mivel nem volt miért takargatni a rosszakat sem. 3 év múlva azt vettük észre, hogy vonzódunk egymáshoz. Megpróbáltuk. Boldogok vagyunk. Ma a férjem és úton van a kisfiunk.

Sok sikert neked!

Még annyit, hogy áldozatokat minden kapcsolatban kell hozni, azt nem tudod kikerülni.

27/N

2019. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én évekig kerestem a tökéletes fiút, voltak plátói szerelmeim, akikről álmodoztam, megváltoztattak, de nyilvánvaló volt, hogy ez mindig csak a plátói vonalon maradnak meg. Eközben ismerkedtem, egyik bulis kavarásból mentem a másikba. Ezeknek mind az volt a vége, hogy vagy az adott személy nem keresett soha, vagy én döbbentem rá, hogy hülyeséget tettem, ennek nem lehet folytatása. Lényegében azért is utasítottam el olyan sok ember, mert az a tökéletes ideált kerestem mindenkiben, amit a plátói szerelmeik adtak. Aztán végül sikerült belemenekülnöm az első kapcsolatomba, ami nem is volt igazi, egy hónapig tartott, külföldön töltöttem egy időszakot, és ott ezzel a sráccal randizgattam. Ugye haza kellett jönnöm, veszekedtük, rájöttünk, hogy volt, jó volt, de nem mehet tovább, neki ott folytatodik az élete és nekem is itthon. Alig voltam itthon egy hete, amikor megismerkedtem egy barátom ismerősével. Ez is az egyik bulis kavarásomnak indult, nem különösebben az esetem a srác, de ittam, s így akartam kompenzálni, hogy valami rosszul sült el, de még mindig akarnakba fiúk. Csak aztán valami másképp alakult. A srác keresett, én meg valamiért válaszoltam. Megismerkedtünk, és eddig ő a tökéletes társam.

Ekkor jöttem rá, hogy nem az ideálist kell keresni, hanem a megfelelőt.

2019. febr. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!