Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eredeti vörös hajú lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eredeti vörös hajú lányok! Ciki vagy Isten áldása?

Figyelt kérdés
Sokszor találkozom vele, hogy szenvedtek, mert ti magatok nem tartjátok szépnek, vagy a környezet piszkál miatta. Számomra igen különleges, mivel ritka és csodaszépnek tartom. Remélem, önbizalom-növelő lesz kijelentésem, és ezután büszkék lesztek rá. Kinek milyen élményei vannak ezzel kapcsolatban? Mit szólnátok hozzá, ha valaki rajongana a vörös hajatokért és ennek megfelelően bőrötökért? Imponálna, ha ennyire rabja lenne az adottságotoknak vagy épp zavarba ejtő?

2019. febr. 20. 19:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát osztálytársam húgának nagyon szép vörös haja van és engem nagyon zavar, mert másra nem tudok figyelni, csak rá :) Mellesleg nem értem, hogy hogyan lehet a vörös hajú lányokat piszkálni... why? hát csodaszépek...
2019. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

A világ legcsodálatosabb dolga ami ezen a földkerekségen megtörténhet! Aki természetes vörös az a jó isten fölött 2 szinttel van *.*

Egyszerűen csodálatosan szép! Bármilyen formában, hosszúságban *.*

18/F

2019. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Tényleg nincsen náluk szebb. :) nekem kicsit olyanok mint az unikornisok. Elérhetetlen gyönyörűség. A különbség csak az, hogy vörös lányt láttam már, unikornist még nem :D
2019. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
85%
Akkor én is csatlakoznék. Szerintem is egy kis csoda ha valakinek ez a természetes hajszíne. Irígylem is őket. És nehogy átfestessék! Legyenek rá büszkék. Mert mind különlegesek és gyönyörűek. És nem csak a lányok, a fiúk is!
2019. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem gyönyörű az eredeti vörös haj. Különleges. A piszkálást illetően meg csak azt tudom mondani, hogy max az éretlen hülyék csúfolják miatta az embereket. Alapvetően szerintem mindenki különlegesnek és szépnek találja a vörös hajat.
2019. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Légyszi még fél éven keresztül emeld ki ezt a kérdést, hátha egy vörös hajú lány rádír....
2019. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

En is irok! Xdd

Nagyon szep, de azert vigyazni kell vele, mert ha zsiros, akkor az gazosabb, mint akarmelyik masik szinben...lany vagyok, egyik fiu osztalytarsam voros, es ha zsiros, nagyon undorito!


De ismerek voros lanyokat is, nagyon szep a hajuk es a boruk is!

2019. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
13%
Nekem kínai vörös hajam van! Festetem két doboz friss tojásért.
2019. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Én vörös hajú vagyok fiúként, a lány, aki tetszik, az is vörös hajú... Csak az övé még göndör is, és nagyon jól néz ki, nem csak a haja. <3

Őt piszkálták, engem is piszkáltak érte...meg ment az irigykedés, volt olyan, hogy a középkorúak részéről. Szerintem nem ciki, de én akkor is rajonganék érte, ha mondjuk barna lenne. Azt nem tudom, hogy imponál-e neki, hogy tetszik-e a hajszíne, de zavarni nem zavarja. Meg végül is elég, ha nekem tetszik. Ugye? :)

2019. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom milyen világon élsz,de én egy olyan vörös hajú személyt se ismerek akit cikiztek volna a haja színe miatt. Sőt. A legtöbbet dicsérik emiatt.
2019. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!