Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen ismerkednem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen ismerkednem, borzalmasan tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább sehogy
2019. febr. 20. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy fiú vagy lány vagy :)
2019. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgy érzed rosszul komminkálsz, azon lehet fejleszteni, de azt is csak úgy, hogy emberekkel komminikálsz és idővel látni fogod a fejlődést.
2019. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Pedig ez a legnagyobb baj.

Sokan mondják, hogy a kinézet, a pénz stb:.-persze, ezek is számítanak, de inkább a magabiztosság.

Persze beszéd nélkül is lehetsz magabiztos.

Én is ilyen vagyok.

Mondjuk nem arról van szó, hogy egyáltalán nem beszélek, hiszen ha elfogy úgymond a szóból, mindig tudok felhozni témát, meg mindenhez hozzá tudok szólni.

2019. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.. Én se vagyok nagy ismerkedős emberke, ezért se volt még 18 évesen barátnőm, de ha nekem lenne esélyem dumálgatni egy lánnyal, és akárhogy beszél látnám rajta hogy érdeklem akkor nem érdekelne ha zavarba van vagy butaságokat beszél, még aranyos is lehet :)
2019. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!