Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri rászánni az időt, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri rászánni az időt, vagy belevágni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel pár hónapja irogatunk. A 3. találkozásnál már megcsókolt. Hát eléggé béna volt szegény. Ha ír akkor 95%-ban azt kérdezi milyen napom volt, meg hogy mit csináltam. Ez utóbbi engem kissé már kezd idegesíteni. És ennyi hónap után még azt is csak úgy merte megkérdezni hogy volt-e barátom, hogy én kérdeztem meg őt hogy volt-e már barátnője. Semmi intimebbet nem kérdez. Eléggé beszarinak tűnik. Ma pl. óra után álldogáltunk a lányokkal(hárman) ő meg úgy sunnyogott oda. Alig mert odajönni. 2× volt már nálunk, együtt ültünk az ágyon órákon át, de még csak át se mert karolni. Ez már nekem kezd gáz lenni. Ráadásul így folyamatosan épül le a szememben ahogy látom hogy szerencsétlenkedik.

2019. febr. 20. 23:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%

Én most ismerkednek egy teljesen szűz fiúval. Minden téren.. Én vagyok az első lány akivel csokolozott, stb stb..

Megeri!

Iszonyat cukik tudnak lenni.

Kár hogy a mai világba nincs sem tolerancia a másik felé, sem pedig türelem.

Nyilván a srác aggódik, hogy nem jól csinál valamit,ha nem beszélsz erről róla, ne is várj csodát.

Mindennek az alapja egy beszélgetés.. Ennyi..

2019. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rámenős, mielőtt valaki ezt írná. Szűz vagyok én is, de november óta csak idáig jutottunk a kommunikációban, hogy semmi intimet nem mer kérdezni. És 21 éves, mielőtt azt hinnétek hogy mennyire fiatal.
2019. febr. 20. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
A válasz egyszerű: egy kicsit zárkózotabb típus lehet. Ha szereted nem hagyod cserbe..
2019. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha zárkózotabb, akkor valószínűleg később fog kibontakozni, amint megbízik benned, de abban biztos vagyok, hogy hűséges típusú lehet, szóval érdemes vele foglalkozni!
2019. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Én nem szánnám rá az időt mert annyira önállótlan, unalmas és olyan semmilyen kapcsolat lenne vele... Ez nem hiszem változni fog, ő ilyen. Nekem fontos a kommunimáció és hogy tökös legyen a srác és érezzem KELLEK NEKI!

A romantika is fontos, erről nem írtál semmit. De aki ennyire fél annak szerintem nem is való kapcsolat... Még gondok vannak nála!

2019. febr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem éri meg. Hagyd békén, ne pocsékold az idejét, hadd találjon magának egy rendes lányt.
2019. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Romantika se volt. :S
2019. febr. 21. 10:27
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem hagyjad. Hátha talál magának a srác egy rendes lányt.
2019. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért az cuki hogy ezek szerint én nem vagyok rendes lány, mert egy kicsit több magabiztosságot várnék egy ilyen idős fiútól. Ráadásul ő már nem szűz. De gondolom úgy is én vagyok itt a szemét, mert le mertem írni a véleményem. Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat. Bár azt mondjuk szívesen megtudnám hogy miért nem vagyok rendes lány.
2019. febr. 21. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem állította, hogy nem vagy rendes lány, csak nem passzoltok egymáshoz és ha van egy kis rálátásod, akkor tudod, hogy nem fog működni vele, mások az igényetek, idővel meg unod, neked egy teljesen más személyiségű partner való, senki nem hordott el szemétnek! Jobb ha előbb tudatod vele a folyamatot, ne utólag legyen korrigálva amit az elején kellett volna, jobb ha előbb tesztek pontot a történet végére!
2019. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!