Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha lány jelöl be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha lány jelöl be fiút Facebookon és nem fordítva?

Figyelt kérdés

Tudom a lányok is kezdeményezhetnek, de én akkor is kicsit cikinek érzem, hogy én jelölöm be, mert szerintem ez az ő dolga lenne, de ő nem fog bejelölni, mert nem is ismer. Nekem viszont nagyon tetszik. De akkor rögtön levágná, hogy nekem tetszik azért jelöltem be.. De máshogy akkor sosem kerülnénk kapcsolatba,mivel ő nem is tud a létezésemről kb😂 ő ilyen nagy menő a Facebookon én meg nem rég csináltam csak a facem.

Szerintetek nagyon gáz lenne ha bejelölném?🙄 18/L



2019. febr. 27. 02:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te komcsi 18 vagy?
2019. febr. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszoljatok
2019. febr. 27. 04:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Rögtön levágná" 😂 peeersze, engem is amindenki aki bejelöl az szerelmes belém😂

Nem hiszem nagyon fogja érdekelni, ha jó fej visszaigazol és ennyi. Sokat ne várj ettől.

2019. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2019. febr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
En tok ismeretlenul bejeloltem a fiut, aki latasbol tetszett. Visszaigazolt, ramirt es megkerdezte hogy honnan ismerjuk egymast. En meg ferfiasan bevalottam, hogy gyakorlatilag sehonnan.:D Erre o megkerdezte, hogy lenne-e kedvem megismerni es elhivott randira. Ossze is jottunk kesobb. Szoval jelold be, nem veszithetsz. :D 18/L
2019. febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
8%
Ennyire bizsereg a puncid?
2019. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Élőben menj oda :)

De nem gáz, de írj is neki akkor ! :)

2019. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt soha nem fogom megérteni.. rögtön levágná, hogy tetszik neked? nem pont ez a lényeg? :D lányok ezt felejtsétek már el. nem fogjuk elveszíteni az érdeklődésünket, mert "kiderült", hogy bejövünk nektek. épp ellenkezőleg, lehet, hogy ő majd pont emiatt fog aztán rádírni és fog elhívni valahova. ha tudja, hogy bejön neked akkor fog kezdeményezni. nem akkor ha elérhetetlennek mutatod magad.. :D minek ez a titkolózás komolyan, felejtsük el ezt a dedót
2019. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Csak jelöld be!!! Majd, ha akar ír ;) nálunk is én jelöltem a párom, ö pár óra mulva rám irt,azota is egyutt vagyunk lassan három és fél éve ;) 24/L
2019. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés...


Komolyan, mióta a GYIK kérdéseit és válaszait olvasom, kezdem érteni miért van annyi egyedül élő, magányos ember.

2019. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!