Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet okosan/tudatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet okosan/tudatosan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szerintem ezt egy kicsit hosszabban fogom leírni de azért remélem valakit érdekel ez a téma annyira, hogy rászánja az idejét és elolvassa, esetleg megpróbál hozzászólni, elindítok valamilyen fajta gondolkozást az olvasókan :)

Szóval egy jó fél éve szakítottunk a barátnőmmel és igaziból most vagyok túl teljes mértékben az egészen. Eljutottam arra a pontra amikor szeretnék új embereket megismerni és újra készen állnék egy kapcsolatra.

Nos vele elég szerencsém volt mert nem kellett sok követ megmozgatnom de ez elég egyedi eset volt. Mert alapból valljuk be elég sok tényező megnehezíti a lehetőségeimet. Suliban nem nagyon van lehetőség mivel nincsenek lányok :D Nem vagyok az a bulizós, inkább haverokkal összegyűlünk és iszogatunk, vagy kocsmában vagy valami bárban játszunk is mellette valamit :) De sajnos mostanában elég elfoglalt voltam. Voltak dolgok amik felgyűltek mert sokat halogattam és pont ma végeztem velük :) Szóval nem csak készen állok de időm is akadna ezekre.

Nos én nem vagyok annyira magamba forduló, "szar az élet, utál mindenki miért nincs barátnőm" stb. stb. Szeretnék valamit és ezért teszek is! Tudom, hogy semmi sincs ingyen nem vagyok hülye.

Nos, nem vagyok és soha nem is voltam az a nagyon magabiztos, csajozó gép. De igaziból könnyedén beszélgetek emberekkel és szeretek is :) Abba ne menjünk bele mások mennyire nem vevők erre vagy mennyi akadállyal kell megküzdenem de most nem is ez a lehetőség :D

Nos, a lehetőségeim adottak, Budapesti vagyok ha itt nem tudok ismerkedni akkor sehol ;) Milyen lehetőségek vannak itt? Szeretnék új embereket megismerni. Aztán nyilván ebből kialakulhat majd valami.

Vannak akik tudatosan, felépítve ismerkednek? Személy szerint nekem nem mindenáron kell egy kapcsolat (mert ez azért jár elég sok hátránnyal) hanem ha van egy olyan személy akivel el tudnám képzelni akkor belemennék mert igaziból a hátrányai ellenére a világ legcsodálatosabb dolga :) Hiányzik azért ez a fajta mély kapcsolat az életemből :/ Főleg ha volt már tapasztalatod benne és így még jobban fáj, hogy ez már a múlté :(


Valamilyen szinten céltudatos vagyok mert sok projektem van folyamatban és vannak rövid és hosszóvású céljaim. A barátaimmal is szeretnék minél több időt tölteni. Most ez tényleg nem egy szokásos kérdés mert eléggé a színvonal másik oldalát erősítem :D

Vannak olyan lányok akiknek ilyesmire van szüksége? Aki nem a sarokban sír hanem tudatos és tudja mit akar? Őszinte ember vagyok, szeretek egyenesen beszélni.

Azt vettem észre itt bár "tini" csoport eléggé alacsonyan van a korosztály, amit kicsit sajnálok mert nem tudom miféle tanácsot tudnának adni de igaziból cáfoljatok meg, mindenkit meghallgatok! Csak mikor ki sem írja valaki a korát mert bannolnák az nekem gyanús :/ 17-18/L meg ritka mint téli napfény :D

Szóval a kérdés egyértelmű, kíváncsi lennék minden tapasztalatra, taktikára, ki hogyan ismerte meg/talált rá a partnerére. Esetleg aki egy szakítás után elhatározta tovább lép és újra ismerkedik, hogyan tette?

Van baráti köröm akivel elmegyünk így iszogatni nade ott nem igazán lehet ismerkedni vagyis szerintem nem alkalmas. Hiába írja mindenki "buliban" ehh nem... Ott inkább egymás társaságát élvezzük, nem minden hétvégén jó mindenkinek szóval ilyenkor egymásra fókuszálunk :)

18/F



2019. márc. 1. 23:11
 1/3 anonim válasza:
Itt
2019. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt nem feltétlen értem. Elég új vagyok még itt szóval nem nagyon tudom ezt mire vélni. Eleve elég fiatal a korosztály is szóval érdekes amit mondasz.

De sajnos nem nagyon jönnek érdemleges válaszok meg így semmi szóval lehet rossz helyen vagyok ilyen komolyabb kérdésekkel :/ Ezt sajnálom viszont...

2019. márc. 2. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Háth, velem nem rég szakítottak, de én is itt ismertem meg a volt barátomat. Szóval tényleg lehet itt is ismerkedni, de amúgy sok a fura, szóval szerintem ez annyira nem célszerű :D De pl valami más oldalon megpróbálhatod.

Amúgy ismerősökön keresztül, vagy keress valami hobbit, pl egyik barátnőm valami küzdősportra jár, és ott ismerte meg a fiút aki most tetszik neki.

Vagy leszólítasz valakit.

Nem tudom, igazából csak sajnáltam hogy nem nagyon kaptál választ :D

2019. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!