Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány élőben hogyan tudja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány élőben hogyan tudja jelezni egy ismeretlen srácnak, hogyha bejön/szimpatikus neki? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok, nincsen konkrétan egy fiú, aki bejön, viszont mivel ez az internetes ismerkedés nem igazán érzem úgy, hogy nekem való lenne arra gondoltam, hogy valamit élőben kéne alkotni. Viszont van egy kis probléma nem szeretnék én lenni az, aki odamegy beszélgetni egyszer csináltam már ilyet és elég kínos volt az egész. Szóval kicsit valami biztonságosabb módon akarok próbálkozni a szemezést szokták ajánlani, de ez tényleg elég, hogy valaki nyisson? Esetleg én milyen jeleket figyeljek honnan tudhatom, hogy nekem is lehet esélyem nála? Azért vagyok most olyan a témával, hogy inkább diszkrétebben próbálok jelezni, mert akkor ha érdeklem úgyis odajön nem, ha pedig nem érdeklem akkor megspórolunk egy kínos beszélgetést, ami nem tesz túl jót az önbizalmamnak. Csak sajnos úgy tapasztalom, hogy a fiúk nem nagyon mennek oda élőben lányokhoz csak úgy ismerkedni vagy beszélni kicsit úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy az előbbi állításom miszerint ha érdeklem úgyis odajön minden esetben helyes lenne.

2019. márc. 3. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor már odamegyek egy lányhoz pl tomegkozlekedesen, ha szemezunk egyet, s egymasra mosolygunk.
2019. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Odamész hozzá és elkezdesz vele beszélgetni.
2019. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
A szemébe nézel, majd ránézel a faszára és elkezded nyalogatni és harapdálni az ajkadat.
2019. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nagybotos ***** válasza:
90%
A fiúk, /úgy általában/ legalább olyan "elfogódottabbak" ügyetlenebbek, gátlásosak, mint te.
2019. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus és mosoly. Viszont ahogy nézem a mai fiúkat elég töketlen a többség. De rásegíthetsz valami teljesen hétköznapi kérdéssel oda mész és megkérdezed, tovább mosolyogsz, ha nem áll bele a párbeszédbe, csak egyszavas választ ad, akkor tovább állsz és kész, senkinek nem kínos.
2022. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!