Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen hol tudok ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen hol tudok ismerkedni társkeresőkön es iskolán kívül?

Figyelt kérdés
Annyira nem jellemző manapság az, hogy valakit leszólítsanak utcan vagy hasonlo

2019. márc. 5. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Társaságban
2019. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam sok olyanról hogy utcán leszólítottak valakit, és elkértek a nevét, telefonszámát stb... szóval akár úgy is. (Persze ha fiú vagy, mert lányként szerintem fura lenne oda menni)
2019. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Buliba,társaságba/kávézóba
2019. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tapasztalt sőt barátnőm sem vlt még éstalán nem is lesz, de ha igaz iszeretetet akarsz (és ez most mindkét nemre fog vonatkozni) ha igazi szeretetet akarsz akkor nem egy buliba kezded a sok bulizós ribi és páwa majmok körébe. Ezt biztosra tudom. Sose leszek bulizós az már biztos. Az a baj szerintem a korombeli lányok és srácok viselkedése is kb undoritó, pedig én is hülye vagyok de ez a sok insta meg mindenki külsőre megy, 14 évesen a 20nak kinéző testét mutogatja, hát ez nekem gusztustalan. Szóval ha egy normális párt szeretnél akkor közösségi oldal nem jöhet szóba, nekem is max face van amit nem használok meg ez az oldal ahol próbálok "ismerkedni" ide talán járnak olyan visszafogottabb lányok.. De hogy a buli nem az a hely abba biztos lehetsz
2019. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Menj nyáron dolgozni gyorsétterembe :) Én mekis nyári meló során találkoztam a barátommal. A meló szar, és pont emiatt igazi bajtársi kapcsolatokat lehet kiépíteni a kollegákkal, akiknek nyáron 80%-a tinédzser. Mindenki szívesen ismerkedik hogy feldobják kicsit a műszakot :D

Klubban, kocsmában, társkeresőn szerintem nehéz olyan párt találni aki rendes kapcsolatot akar, úgyhogy ott direkt nem próbálkoznék, ha hosszan tartó kapcsolatot keresel. Ha csak kalandot akkor pesti klubokban garantáltan találsz arra valakit, csak meg kell várni hogy 18 legyél.

Másik eset, hogyha vannak olyan barátaid akiknek vannak más baráti köreik, vagy van barátjuk/barátnőjük, próbálj meg elmenni velük szórakozni, megismerkedni az ő ismerőseikkel. Legtöbben barátokon keresztül találkoznak a párjukkal.

2019. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leginkább munkahelyi környezetben tudsz ahogy előttem írták.

Ilyenkor sok emberrel találkozol és anyagilag sem esel kétségbe ha megtetszik valaki és el akarod hívni randira.

2019. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!