Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan duci, kifejezette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan duci, kifejezetten telt lányok, akik elégedettek az alkatukkal és örülnek ha egy fiúnak így tetszenek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy akivel próbáltam eddig beszélgetni, ismerkedni, mindenki fogyni akart, és a vékony alkat volt a cél...


Van olyan, aki nem akar vékony lenni, hanem el tudja magát fogadni ducibban és ilyen akar maradni? Ha kiderül, hogy egy fiúnak pont az ilyen alkat jön be, tudtok ennek örülni? Segít ez elfogadni magatokat??


18/F



2019. márc. 8. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem nem különösebben érdekel az alakom, jó vagyok magamnak ahogy vagyok.

Örülnék, persze, ha egy fiúnak így tetszenék de ez az öröm nem menne túl azon hogy ,,Oh, cool, tetszem neki."

2019. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit szeretnék azért fogyni, mert magamnak nem tetszem ilyen kövéren, de nem feltétlen akarnék nádszál vékony lenni. Igazából pont azért fogynék, mert így nem kellek senkinek 😉
2019. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia én teljesen meg vagyok elégedve a testemel ducibb vagyok de soha nem akartam és nem is leszek egy vékony csaj.

16L

2019. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bennem felmerül a kérdés, hogy fogyjak akkor nem azaz elsődleges szempont, hogy a páromnak megfeleljek hanem, hogy magamat elfogadjam. Így nyilván jobb az ember közérzete, jobban érezni magamat a bőrömben. Lusta ember mond olyat, hogy nem zavar ha duci vagyok:/
2019. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
őszintén remélem hogy vannak!
2019. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 EgyGabor válasza:
A duci fiatalnak sem ok, mert később kövér lesz. Ami nem azért gond, mert nem tetszik a fiúknak hanem azért mert egészségileg bajos.
2020. nov. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!