Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a legjobb ötlet, de úgy érzem interneten valamivel könnyebben megy az ismerkedés,na de nem tudom hol próbálkozhatnék...hallottam már siker sztorikat, úgyhogy adnék ennek egy esélyt. 18 év alatti fiúkkal ismerkednék leginkább... Szóval tudtok pár tippet adni, ahol nagyrészt normális fiúkat lehet megismerni?


Azt kérlek ne írjátok, hogy személyesen ismerkedjek, mert most nem ez a kérdés



2019. márc. 9. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ne itt
2019. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Épp elég gáz,ha a csaj akar próbálkozni...
2019. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz a segítőkész, hasznos választ...nem ez volt a kérdésem... Másrészt nem akarok egyedül ülni, és várni a csodára... Mert az sosem fog megtörténni, hogy egy srác próbálkozna nálam... Nem nyomulni akarok, csak kicsit beszélgetni /ismerkedni... Nem tudtam, hogy ez is baj
2019. márc. 9. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
18 alatti fiúk, tömni való lyukat keresnek és egyik sem valami megbízható, mindenki csak a kalandot keres a másikban, abban a korban, persze tisztelet a kivételnek!
2019. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tpanna00 ***** válasza:
ha valakivel köhm "beszélgetni" akarsz akkor írj és "beszélgetünk" vagy "filmet nézünk" te döntesz ;)
2019. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hahaha...
2019. márc. 9. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Idióták... hát figyi én szurkolok neked , ugyanebben a cipőben járok. 17/L Sajnos nem nagyon tudok tippet adni, esetleg kérj barátnőidtől segítséget? (Nálam nem vált be lol) szurkolok nagyon, ha találtál valamit kérlek írd meg :) hajrá!
2019. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Írok majd :D
2019. márc. 16. 07:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Pasi után kaparni gáz. Én kerülöm az ilyen lányokat
2019. márc. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!