Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen helyeken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen helyeken fogadnátok szívesen, ha leszólítana egy srác?

Figyelt kérdés

Az internetes ismerkedés nem a kedvencem, lehet rossz helyen próbálkoztam. Használtam már az anotalk-ot, chat.hu-t és az strangers.hu-t


Aztán úgy döntöttem, kipróbáltam ezt, de most arra vágyom, hogy én menjek oda a lányokhoz, elvégre az a férfiasabb dolog. Gondoltam, hogy elmegyek, keresgélni de nem igazán jártam sikerrel. Valószínűleg rossz helyre mentem. Parkokra gondoltam meg hasonló helyeken, de a bevásárlóközpont nem a legjobb. 17F


Hol örülnétek neki, ha egy srác odamenne és kedvesen, illedelmesen leszólítana és beszélgetnétek?



2019. márc. 10. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én bárhol örülnék neki. Az egyetlen, ami szerintem számít, hogy akkor menj oda egy lányhoz, amikor egyedül van, ne amikor barátokkal van körülvéve
2019. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző mondta bárhol. Még azt ajánlom hogy szemezz dlötte vele és utánna menj oda.Soksikert!

16L

2019. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, ezt a szemezést mindig próbálgatom, bár még nem sikerült a megfelelő lányt megtalálni.
2019. márc. 10. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ne keseredj el, inkább találd meg később az igazit, minthogy összegyere több olyan lánnyal, akivel nem illesz össze, csak azért, mert félsz, hogy sosem lesz senkid😉
2019. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Ami elsőre beugrott az a könyvtár. Persze csak ha nem áll messze a stilusodtol.

17/L

2019. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Tömegközlekedés remek helyszín, ha a lány nem hallgat zenét, szerintem nyugodtan próbáld meg ott. Plusz ha szereted a kutyákat, akkor még javasolnám az olyan helyeket, ahol sokan sétáltatják őket. Ha ügyes vagy, akkor máris bónusz pontokkal indulhatsz, mert megdicséred a kedvencét, megsimogatod, stb...

A könyvtár se rossz, habár ott szerintem erősen nézd meg, hogy a lány mit olvas. Sok dolgot elárulhat róla, és ez alapján is válogathatsz. Pl. ha vörös pöttyöset és társait olvas, akkor lehet akár nagyobb esélyed is van. Az olyan könyvek tipikusan az álompasi felbukkanásáról szólnak, és akkor szerintem mondanom sem kell, mi lesz azzal a lánnyal, akihez élőben odamegy egy :D. Amennyiben viszont valami egyéb, pl. történelmi könyvet látsz a kezében, ott egy komolyabbal van dolgod. Bár gondolom, ez számodra is evidens, kérdező.

Ahol még nagy és jó választék van, azok a nyelvtanfolyamok. Oda rengeteg szép és okos (és általában céltudatos) lány jár, ráadásul ott bőven lenne alkalmad megismerni őket és beszélgetni. Szóval az egész egy dupla befektetés lenne: nyelvtanulás + csajozás.

Hajrá ;)

2019. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!