Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni alacsony lányokkal, egy kifejezetten alacsony srácnak? 19/F

Figyelt kérdés

Tudom sokaknak ez a kérdés kiveri a biztosítékot és utáljátok és reflexből nem veszitek komolyan és azt írjátok nem számít, ezt nézitek meg utoljára egy fiún, de nem régiben egy lány pont erről írt ki kérdést (és ismerőseim és kb. mindenki velem ért egyet, ez ügyben)

Sokan hangoztatják ez nem lényeg (hazugság DE!) mondok én jobbat, ENGEM ÉRDEKEL! És ez igaz + nem is tudtok belekötni.

Nem szeretném ha a barátnőm magasabb lenne, szerintem ezt egyértelmű és érthető :D

Nos magas lányt sok helyen meg lehet találni (mondjuk kosár vagy röplabdázók magasak) de alacsony lányokat nem igazán lehet kategorizáltan megtalálni, igaz?

Slussz poén, hogy Budapesti vagyok ahol az országban a legsűrűbben vannak és legtöbben vannak, szóval tényleg minden lehetőségem megvan és egyszerűen TÉNYLEG NINCS!

Utazgatok meg minden, hétvégén 30km-t tömeg közlekedtem kb egész Budapestet bejártam már (nem ecélból nyilván, így hozta az élet, meg szeretek utazni kirándulni :D) és ki lehet jelenti, hogy nagyon nagyon kevés nálam alacsonyabb lány van. Egyébként én 160 cm vagyok...

Aztán eleve attól mert a lány alacsony nem fog egyből szerelmes lenni belém, simán lehet nem jövök be, szóval nagyon bonyolult ez az ismerkedés. Ezért is nem szeretem azt ha valaki azt mondja nem számít a magasság és csak "valamire fogni kell" mert nem! Sokszor megkapom cuki meg kedves vagyok, de ha magasabb lennék még el is képzelne velem valamit... NEM EGYSZER!

Szóval igaziból ezt muszáj volt már kiírnom magamból és igaziból rátok bízom magamat. Tudtok segíteni esetleg?

19/F



2019. márc. 12. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Én elég alacsonynak találtam magamat eddig a 162 centimmel, de ezek szerint nem engem keresel.:D
2019. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Téged is csak addig érdekel a magasság, amíg szerelmes nem leszel...

Egyébként nem gyülekezünk, szóval nyitott szemmel járj.

2019. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha kinyitod a szemedet, láthatsz egy csomó alacsony lányt. Én alacsonyabb vagyok, mint te és nagyon sokszor találkozom hozzám hasonlóan alacsony lányokkal.

Amúgy ha megismersz valakit, akkor a magasság tényleg nem számít.

A bátyám akkora lehet, mint te, talán pár centivel magasabb. Imádják a nők. Mindegy, hogy alacsony, vagy magas a lány. A tesómnak remek humora van, sportol, mindig nagyon ápolt és kedves. Nem szokták rá azt mondani, hogy cuki.

Ne érdekeljen, hogy alacsony vagy. Ez ne vesse vissza az önbizalmadat.

2019. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igaziból nem veszi az önbizalmamat. Tisztában vagyok milyen vagyok (alacsony) és, hogy milyen lányt szeretnék magam mellé. És de, igenis számít, mert szeintem nem tudnék egyszerűen beleszeretni egy magas lányba... Komolyan, lehet hülyének néztek de nálam nem alakul ki mélyebb kötelék ha nem tökéletes. Ha meg nem alakul ki nem lehetek szerelmes...

Nyitott szemmel járok, de most nem muszáj hinni nekem, ez az én tapasztalataim.

Nem tudom ez a cuki és kedves pozitív vagy negatív de ezt szoktam megkapni...

Szomorú, hogy nincs gyülekezőtök így még nehezebb. Ezeket én nem tudom megmondani magamról milyen a humorom, szép vagyok e stb. Ezt majd eldönti a leányzó, nem fogok előre kitöltött rejtvény könyvet oda adni neki. Jöjjön rá ő, ismerjen meg, döntse el szimpi vagyok vagy sem.

2019. márc. 12. 22:29
 5/18 A kérdező kommentje:
Most ez lehet félreértehtő, nem a tökéletes nőt keresem (mert nincs) hanem a SZÁMOMRA/NEKEM tökéletset. Nincsenek annyira hú de nagy elvárásaim. Az egyetlen komoly amin nincs komprumisszum az a magasság.
2019. márc. 12. 22:32
 6/18 anonim válasza:
Ami engem illet, teljesen egyetértek veled, mivel én meg magas lánynak számítok (szerintem), és nehéz volt nálam magasabb fiút találni. Komolyan. Nehéz volt. Nyilván sok magas srác van, de nem olyan, aki illett is hozzám. Egyszer volt egy nálam alacsonyabb barátom, de naaaagyon frusztrált. Én 173 cm vagyok, a srác meg vagy 5 cm-el volt kisebb. Magassarkú eleve kilőve :D Gyere Szabolcsba, itt sok kicsi lány van, mindenkit letudnék fejelni... :D
2019. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nincsen kifejezetten gyülekező helyed, de minden egxetemen, munkahelyen, lakókörnyezetben stb akadnak 160 cm alatti lányok.

Tartsd nyitva a szemed és ismerkedj, próbálkozz.


#6, te egyáltalán nem vagy magas 172 centivel.

2019. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én nyitott szemmel járok és próbálkozok... Tényleg... De ez valahogy nem elég és annyira véletlenszerű, hogy nem valami jó megoldás...

Hozzám képest biztos magas :D

2019. márc. 13. 21:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Én kapásból ismerek 10nél is több 150-159 körüli lányt, szóval hajrá, azért akad itt ott:D
2019. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jó neked... De annyira kínos amúgy ez magasság, minden osztálytársam 1-2 fejjel magasabb...

Eleve nehéz alacsony lányt találni aztán lehet ő meg nem akar ilyen kis sráccal így bármit is.

Szóval azért mert én nekem szimpi és szép a magassága simán elhajthat...

2019. márc. 14. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!