Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedhetnék így fiúkkal?

Figyelt kérdés

Tizenéves lány vagyok, és olyan problémám van, higy nem megy a fiúkkal való ismerkedés... Azt előre elmondom, hogy nem jó a külsőm :(


Részben ez gátol, emiatt nem merek csak úgy odamenni egy sráchoz(nem csak ezért, de közre játszik benne)


Próbáltam neten ismerkedni, hátha ott több esélyem van, de sajnos nem így lett.


Így esélytelen az ismerkedés? Vagy hogyan változathatnék? Hol és hogyan próbálkozzak?



2019. márc. 15. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Interneten is lehet ismerkedni, én például a baráti társaságom 70%-át netről ismerem, illetve az exem is neten ismertem meg. Az egyetlen egy baj ezzel, hogy neten rengeteg a bunkó paraszt akik a társadalom legaljára szorulva nagynak hiszik magukat. Persze van kivétel. Ha egy értelmes sráccal volna kedved beszélgetni, dobj meg egy priváttal nyugodtan :p 16/f
2019. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Próbálj nyítottabb lenni, neten miért nem megy az ismerkedés? Szerintem ott sokkal könyebb:D próbáltál már olyan oldalon ismerkedni fiúkkal ahol nem tudja kivagy? Mármint csak akkor tudja kivagy meg te is kivagy ,ha megadod az instád ,faced vagy bármi

Anotalkon nem próbálkoztál? Ajánlani tudom ott tudsz “gyakorolni” a beszélgetésben (bár elég sok az idióta ott:D)

Miért gondolod,hogy nem jó a külsőd? Mindenkinek más az ízlése.

16L

2019. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Neten szerintem is könnyebb, azért is hajlok afelé, de mindig megszakadt a kapcsolat, egy idő után nem írtak többet vissza.


Próbálkoztam, csak ott nehéz kifogni a normálisabbakat 😅

2019. márc. 15. 19:52
 4/18 anonim ***** válasza:

Milyen netes oldalakon próbálkoztál eddig?

Ha megszakad a beszélgetés, az nem a te hibád, az emberek ott hajlamosak erre, főleg, hogy mindig jobbat és többet akarnak, nem becsülik meg a másikat. Mivel nem látnak, könnyebben dobnak el. De ez be vegye el az önbizalmad, lesz majd olyan, akivel jól ki fogsz jönni, és ő is annyira fog kedvelni, mint te őt!:)

2019. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pl.ezen az oldalon is beszéltem pár sráccal... Miután meglátnak még könnyebben eldobnak. Voltak olyan fiúk akik azután tűntek el miután megbeszéltük, hogy átmegyünk facebookra.
2019. márc. 15. 20:27
 6/18 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, ha szeretnél, küldhetsz képet, hátha tudok segíteni. Szerintem nem olyan nagy a gond, mint hiszed. Sajnos a negatív visszajelzés ilyenkor sokkal jobban rombolja az önbizalmat, mint ahogy alapból lenne:/

Badoot vagy Tindert próbáltad? Bár nem tudom hány éves vagy, és ott elég sok a hülye. Valami hobbi, ami érdekel? Biztos van hasonló fórum vagy Facebookos csoport, ott barátkozni is lehetne, és ki tudja, lehet, hogy kibimbózik egy új románc:D

2019. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, képet nem szeretnék küldeni. A társkeresőket azért nem próbáltam, mert még nem vagyok 18 éves.
2019. márc. 15. 20:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem levők is mondják neten talán könnyebb ismerkedni, Viszont nagyon sok a paraszt. De én pl. az exemet is neten ismertem meg. Szerintem ne változz meg, az írásod alapján a belsőddel szerintem semmi gond nincs, És biztos vagyok benne hogy a külsőddel sincs akkora mint gondolod :) 17/F
2019. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is!
2019. márc. 15. 20:53
 10/18 anonim ***** válasza:

Ismerkedj lányokkal (azzal nem írtad, hogy gond van az ismerkedéssel) és azok a lányok bemutatnak fiúknak :) Lehetőleg olyanokkal akik jobbak az ilyenek ismerkedésben vagy esetleg sok fiú barátja van.

Problem solved :D

2019. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!