Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem merek ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos introvertált vagyok. Nem sokszor próbáltam meg ismeretlen lányokkal beszélni, de akkor sem sikerült. Egyszerűen félek és nem tudok semmi érdekeset mondani.


Nem nagyon szeretek bulizni és nem is olyan lányt szeretnék, aki életének az egyik legfontosabb része a bulizás, de párszor megpróbáltam úgy ismerkedni, viszont akkor is féltem.


19F


2019. márc. 16. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Sport & tanulmányi versenyek
2019. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Könyvtár
2019. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
De könyvtárba sosincs senki... Ti ezt honnan veszitek? Vagy melyike?
2019. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát esetleg próbálj meg instán ismerkedni , de legyen önbizalmad mert az a legfontosabb!:)
2019. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Interneten ismerkedj
2019. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Én meg fiúkkal nem merek😅😂
2019. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehogy a neten kezdj ismerkedni. Abból nagyon ritkán lesz akármi tartós. Valahogy növeld az önbizalmad. Kezdj el edzeni, vagy valami hasonló. A beszélgetést illetően meg annyit tudok mondani, hogy hagyd őt beszélni. Kérdezz tőle valamit amiről tud neked beszélni, ahogy mesél majd újra rátudsz kérdezni más dolgokra.
2019. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem törődj bele, ez van. 20 éves lány vagyok, és meglehetősen extrovertált is vagyok, de a flörtölgetés nem megy, és mostmár nem is érdekel. A szerelem amúgy is csak időpocséklás, úgysincs senki, aki képes lenne a felszínességen túllátni, ne is keress te se senkit ☺
2019. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sokak meg vannak keseredve mert nem találnak párt mert túl magasra teszik a lécet vagy mert annyira buta hogy hülyére veszik. Barátokkal járj el ide oda a szerelem bárhol megtalálható,de ha egyedül maszkalsz akkor is rád találhat.A lenyeg hogy ne agyald túl semmit nem veszítesz akkor sem ha vissza utasít mondj neki valami szépet beszelj vele par szót es hívd el randira a lanyok nem fognak kezdeményezni ha igen ami ritka az már régen rossz.
2019. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!