Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fontos barátnőmnek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fontos barátnőmnek van egy kiszemeltje aki elhiteti vele, hogy bejon neki. Szegény lánynak el fog törni a szíve ha megtudja az igazat (tehát hogy a fiú nem érez semmit iránta). Beleavatkozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy nagyon fontos barátnőmnek van egy kiszemeltje, aki azt hazudja neki, hogy bejön neki. Szegeny lany minden szavát elhiszi, és nemsokára valószínűleg össze fog törni a lany szíve ha megtudja hogy a fiú csak játszadodik az érzéseivel. (Már beszéltünk a fiúval de szarik a helyzetre) Beleavatkozzak??



2019. márc. 18. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg a barátnődnek,hogy mivel szereted ezért elmondod neki az igazat,hogy ne higyje el annak a fiúnak hogy tetszik neki,hiába fáj neki,örülni fog hogy van egy ilyen jó barátnője! :D
2019. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne avatkozz bele, annak nem lesz jó vége, a végén még rád fogja, hogy mekkora szarkavaró vagy.
2019. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probalkozz meg beavatkozni,ha tenyleg jo barátnőd. Ha pedig meg esetleg nem hallgat rad,es összevesztek,idővel ugy is rajon, hogy nem hallgatott rad. Es kibekultok.
2019. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem probálj külön programokat szervezni vele a kiszemelt fiútól távol és olyan helyekre hivd ahol beleszerethet másba és a szélhámosból kiszeretne.Igy senkinek nemlehet baja belöle.
2021. márc. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!