Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rocker/emos/goth, dark stílust...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker/emos/goth, dark stílust képviselő/ ilyen stílusú lányokat kedvelő fiúk hol lehet veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy hol vagytok jelen, esetleg mi az amiért bejönnek az ilyen stílusú lányok ;) Előre is köszi a választ :D

2019. márc. 20. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rocker bármikor jöhet, goth-ot meggondolnám, emot kihagyom.
2019. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Vannak még ilyen típusú lányok? Azt hittem 2010 után eltűntek... amúgy ilyen stílusú koncerteken vagy detoxikálóban mert az ilyen habitusú női ismerőseim (már kigyógyultak, bár már nem a tini kategóriát képviseljük) nem vetették meg az alkoholfogyasztást, enyhén szólva se.
2019. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek😍
2019. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pl itt. Szintén hasonló a beállítotságom ezért vonz.


Amúgy meg koncertek...

2019. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ezekben a stílusokban van egy közös... Az elő zene. Szóval koncerten leginkább. Este az utcán csövelő punkokat is kifigyelheted, de én azokat nem szeretem. Az ilyen lányok viszik valamire, mert el akarnak valamit érni (szemben a punkok mindent lesza*ok felfogásával). Tetszik az igényesség a szép ruhák, jó smink ilyenek.


Am most ez egy rossz kérdés, de te "kezdő" rocker/emo/goth vagy?

2019. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*élő zene
2019. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés alatt, egy pm-ben lehet pl :D
2019. márc. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 igen valami olyasmi, egy éve kísérletezek a stílusokkal de a zene már egész kicsi korom óta adott volt :)
2019. márc. 21. 05:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Szeretem a rock zenét, viszont nem járok nagyon koncertre.

Hát van hogy kimegyek deszkázni vagy éppen barcraftba megyek, esetleg utazgatok csak úgy.

2019. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A rocker a legjobb ;)
2019. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!