Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, közel 1 éve hogy nem beszéltem vele. Úgy tudom hogy van barátja is, de nekem nagyon tetszik. Facebookja van, de ritkán van fent (nem is merrek ráírni) nem tudom miért. Régen sokat láttam, de már nem járok arra ahová ő járt egyszer kétszer ritkán. Mit tehetnék? El vagyok keseredve


17F



2019. márc. 22. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgyérzem, hogy nem fogom soha látni.
2019. márc. 22. 15:35
 2/3 anonim válasza:
87%
Szerintem ne félj ráírni. Ha én beleképzelném magam a lány helyébe tisztelnélek hogy volt benned elég bátorság hogy ráírj.
2019. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben van, megprobálom. Jöhetnek még válaszok.
2019. márc. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!