Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, visszafogott Lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszafogott Lányok! Nektek nehéz a pártalálás?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok csak fiúban. Barátnak is olyan fiút választanátok aki csendesebb?

21f


2019. márc. 22. 20:03
 1/9 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Igen eléggé főleg úgy hogy az emberek keresztül néznek rajtad...17l
2019. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz :DD

Én ilyesmi lány vagyok, de igazából csak nagy tömegek előtt, vagy idegenebb környezetben fogom magam vissza, szóval baráti körben tök normális vagyok. Barát kèrdèsnèl meg nem ez a meghatározó, szerintem mindenki el tudja magát engedni a másik előtt egy idő után, viszont az nem feltètlenül vonzó, ha valaki folyton a figyelem központjában akar lenni, mai "menő" fiatal, úgyhogy lehet hogy jobb ha kicsit csendesebb vagy. Csak legyél önmagad de próbálj kicsit nyitni a környezeted felé. :)

2019. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nehéz. 17/L
2019. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 18F vagyok, de sajna nem találok ilyen lányt.. Depressziós is vagyok sehova nem járok, nehéz lenne visszailleszkedni a közösségbe, de nem akarok olyan lenn mint a korombeliek. Ahogy eddig észrevettem a visszahúzódó lányoknak könnyebb.. legalábbis igy vettem észre. És van aki fent sincs neten, ami jo mert nem szeretnék első (és remélhetőleg utolsó) barátnőmnek egy instás magamutogató bulizgatós tömegmajom lányt. A csendes lányok azt hiszik nem érnek semmit nem nem sminkelik agyon magukat meg nem haspólóba pózolgatnak, pedig bármit megadnék egy ilyen hűséges elfogadó lányért, de ők se értkelik magukat. Ahogy észrevettem az ilyen lányok nem tudják értékelni magukat, ahogy a barom egyéjszakásra menő fiuk sem értékelik őket, vagy beletörődnek és azt mondják nem kell nekik senki vagy átcsapnak ők is netribibe haspólóba meg rövidnaciba. Szóval ha van is ilyen lány elérhetetlen.. Sajnos a fele meg macsó srácot akar magának aki nem csendes.. Szerintem meg egyedül semmi értelme tovább élni, de a legtöbb lány a külsőre megy ahogy a srácok is, meg a pénze, közbe meg megy a rinya hogy "átvert" "nem szeret" stb.. Aki meg nem egy macsó önbizalommal teli here, mint én, de jobban szeretne egy valakit a saját életénél is, az meg a kutyának sem kell.
2019. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen ,nehezebb .

Mert pl.nem merek kezdeményezni

Nem ,én kifejezetten a nem csendes fiúkra bukom.

Én csak addig vagyok visszahuzodobb, amig meg nem ismerem a másikat (mármint úgy rendesen ,mert pl.az nem ismerettseg ,hogy tudod a nevét ,korát stb ..),utána be nem áll a szám 🤣

L

2019. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, néha nehéz, egyebkent en baratnak inkabb pont az ellentetem szoktam kiszemelni, a magabiztosabb, lazabb emberek elott valahogy mindig konnyebben megnyilok vagy nem tudom hogy modnjam

16/L

2019. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pont ez a baj, az ilyen lányok a nyitott macsókat keresik.. A csendesebb fiukra meg senkinek sincs szüksége, hát minek így élni tovább..
2019. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen:(

Sajnos mi nagyon nehéz helyzetben vagyunk. Csak azt nem értem hogy minden lány arra panaszkodik hogy milyen megbízhatatlanok a fiúk, és nem is szereti őt igazán. De közben mégis a nagydumásakat szereik akik nem biztos hogy annyira szeretik őket, mint amennyire kéne.

2019. márc. 22. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van.. Ez az én bajom is.. nekem pluszba nehéz mert évek óta semmi féle emberi kapcsolatom nem volt, ha akarnék sem tudnék beilleszkedni (ilyen bulizós majmok közé nem is akarok).. És én nem az a fajta vagyok aki buliba akar felszedni egy lányt aki hűtlen, fiuzgatott már meg félmeztelenül ültözködik (úgy nevezett "ad magára").. Nekem pluszba nehéz mert én egy hozzám hasonló belsejű embert akarok aki visszafogottabb depressziósabb, nem olyan ribi mint a leg több.. Az a baj, nem vagyok olyan macsó önbizalommal teli srác mint a legtöbb, akire szükség van, és tudom hogy én csak egy értéktelen patkány vagyok, se a többi ember se én nem vagyok jó, és már tudom hogy semmi értelme nem lenne tovább élni.. Sajnos ez van. pedig nekik is megy a rinya, a fele depis de mégis egy macsó gyökeret akar a többi meg csitriskedik, de a rinya ugyan úgy megy hogy nincs aki szereti őket.. Nem vagyok értékes ember, de jobban tudnék szeretni egy embert egy életen át mint 10 ilyen majom macsó gyökér egy kalap alá véve. De ha a lányoknak a külső és a pénz kell én elfogadtam, de én én így kiszállok, egyedül semmi értelme tovább élnem.. Sajnos nem nekünk való ez :( Aztán a kedvencem mikor jön a szöveg hogy "csak 18 vagy" és mit érek vele? Attól még ugyan úgy másra van szükségük a lányoknak akár visszafogott akár nem, és már 14 körül se találok olyan lányt aki már ne feküdt volna le valakivel, ilyen világba mégis kinek van gusztusa élni, főleg egyedül?
2019. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!