Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek? Fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek? Fiúk szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen szöveggel menjek oda egy csajhoz? (nem ezek a rossz csajozós szövegekre gondolok) hanem valami udvarias humoros fiatalos valamire. Volt mar barátnőm, de mar kb 4 hónapja nincs, és nem tudom hogy egy fullos csajt hogy szedjek fel. Külsőre szerintem jóképű vagyok, belsőm az rendes szóval nem vagyok bunkó. Illetve hogy ha pl az utcán, buszmegállóba szólítanam le az milyen lenne? 16/f

2019. márc. 24. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
,, Őhmm bocsi, ez a busz ami jön az visz 》településnév és a megfelelő rag《? "
2019. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, vágd fel az oldalát majd tépd ki izomból a fél veséjét és adj neki egy papirdarabot amin a telefonszámod van... Garantáltan hívni fog, bár lehet hogy a rendőrség is, sőt biztos...
2019. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszok?
2019. márc. 24. 19:50
 4/4 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon szép és nincs e kedve beszélgetni
2019. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!