Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mond ellent magának?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ellent magának? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy pár hónapja ismerjük egymást. Az elején sokat találkoztunk, de aztán ez nem lett megoldható. Ha beszélünk, akkor azt messengeren csináljuk. Amikor legutoljára lett volna alkalom hogy találkozzunk, írta hogy nem fog jönni. (Egy órán szoktunk találkozni) Én írtam hogy sajnálom, és ő is sajnálta. Mindig én írok neki, csak nagyon kevésszer fordult elő hogy ő ír először. Mindig amikor írtunk egymásnak, küldött ilyen: 🤗 emojit. Az utóbbi időkben nagyon visszafogtam magamat, és csak ritkán írok neki. Nemrég kiderül hogy ugyan abba a suliba fogunk járni. Erről nem szóltam neki, és amióta kiderült ez, egyáltalán nem is írtam neki. Az után hogy ez kiderült, körübelül 3 héttel írt nekem, hogy hogyan sikerült a felvételi. (Máskor amikor írt nekem, akkor is előtte nagyon sok üres idő volt) Ez több hónap óta az első alkalom amikor írt nekem. Egyből azzal kezdte, hogy nagyon sajnálja hogy ilyen későn írt nekem. Átbeszélgettünk egy estét. (máskor is kb ennyit írunk egymásnak) Többször is mondta hogy milyen kedves vagyok meg ilyesmi, és küldött ilyen: 🤗🥰 emojikat. Na most az a nagy probléma hogyha ennyire fontos vagyok neki, akkor miért nem írt nekem korábban is? Ha csak azért írt nekem hogy ne érezzem magamat rosszul, akkor miért küld nekem ilyen emojikat?? Lányok, nektek szokott olyan lenni, hogy elfeledkeztek egy fiúról aki esetleg tetszik nektek és kedvelitek?


Minden választ nagyon köszönök! :)

Teljesen el vagyok veszve...



2019. márc. 24. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkezdtetek beszélgetni, és neked tetszik, akkor miért nem hivtad el? hmm?!
2019. márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, akkor kereshetsz másikat, ennyit erről. Ilyen az élet
2019. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem veszitesz semmit!!!
2019. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam elhívni, de nem válaszolt rá.... És azóta nem feszegettem a témát
2019. márc. 24. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,mégis vannak eltérő dolgok nálunk. Tudod (lány vagyok) már nem is keresem őt. Ha én keresem mindig rövidek és flegma hangneműek a beszélgetéseink. Ha ő ír nekem,akkor folyton azt hajtogatja,hogy hiányzom neki. Nekem már elegem lett,és én se keresem többet,és már ő sem. Találkozni csak egyszer találkoztunk, utána vagy ő volt beteg,vagy én,vagy versenyem volt,vagy nem beszéltünk egész héten és nem lett belőle semmi. Aztán megvolt sértődve,hogy én nem megyek bele a távkapcsolatba (költözik el) . Megmondtam neki,hogy szerintem ez a legjobb döntés. Így,hogy alig van táv (6km) közöttünk,nem jön össze egy találkozás,hát ha 240-re lesz? Én azt szeretném ha ott találkozik valakivel, legyen vele boldog,és ne kelljen egymásra várjunk. Túl önzőnek találnám ha a fordítottját szertném,de ez csak egy zárójel.

Szerintem hagyjad,nem éri meg utána várni,vagy van nyomos oka amiért nem szeretne,vagy egyszerűen csak válogatós "csitri"

2019. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!