Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokkal fiatalabbnak nézek ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok, ez csak szerintem hátráltat ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Nem az a baba arcú vagyok (vagy én nem is tudom) max annyi, hogy nincs szakállam ha ez azt jelenti akkor azom van.

Meg ami sokat dob ezen a megítélésen, hogy elég alacsony vagyok. Komolyan. Gonoszak az emberek mert a magasságomból indulnak ki vagy nem tudom, de az arcomból sem nézik ki sokan ha először pl képet látnak vagy ülve látnak stb.

Annyira nem ismerkedem szóval óriási számok és %-ok nincsenek a hátam mögött viszont azt kijelentkehet elég nagy hátránynak tapasztalom! Most, hogy melyik a legvisszataszítóbb a magasság vagy a fiatalos külsőm vagy minden rossz ahogy van😂 azt nem tudom

Meg nem vesznek komolyan, lekezelően beszélnek velem. Rengeteg nálam jóval fiatalabbak is gúnyolódnak meg nevetnek. Meg sokszor vita tárgya is a korom, hogy hazudok meg csak szivatom őket stb. (Ha nem lenne nálam személyi és nem tudnák bizonyítani) ja igen, ha olyan helyre megyek vagy olyat veszek mindig elkérik, ez alapvető. Sokszor meg is kérdeztem mennyinek gondol, hogy elkérte és mindenki 14-15t mondanak. Ami azért kellemetlen egy 5 év... Jóó egy 20 év múlva lehet örülni fogok ha 5 évvel fiatalabb vagyok de most eléggé zavar. Ha ismerkedni akarok megkapom, hogy idős vagyok hozzá vagy nem egy korosztály aztán ha elmondom akkor is offolnak mert látszton nem változtat.

Egyébként még nem is volt barátnőm ami azért ilyen korban már kezd gáz lenni, meg érzem, hogy fiatalabb nem leszek és ideje lenne. Lehetett volna alkalmam sokkal fiatalabb lánnyal járni (mert ők figyelnek fel rám a külsők miatt, kortársak észre sem vesznek) ebből 2 fajta van, aki miután kiderül a korom azt mondja ez sok neki vagy amikor én mondom, hogy sok...

Ti mit gondoltok? Valóban hátrány? Hozzám hasonlóak vannak?

19/F



2019. márc. 24. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is ez volt, és hátrány 26/F
2019. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem lányként is hátrány sajnos hogy folyamatosan 13-14-nek néznek, de ez van. 19L
2019. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!