Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon gáz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz egy 168 cmes lánynál 76-77kg?

Figyelt kérdés
Mennyire számít nektek a kinézet?

2019. márc. 30. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szamit ne haragudj, de ne az itteni velemenyeket vedd figyelembe, magadnak akrj megfelelni es ha neked az a celod hogy leadj par kilot akkor jobban is fogod magad erezni és több eselyed is lesz part talalni.
2019. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ez segít, én 170 vagyok, 74 kgval...épp fogyózom...
2019. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

és 169 vagyok 64 kg-mal, szintén fogyózok ha szeretnél beszélni.

16l

2019. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aztán te minek fogyózol?
2019. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Minden embernek mást jelent az ideális súly, de nem utolsó szempont a saját egészséged sem. A 76-77 kg még szerintem bőven benne van a normális kategóriába, kár aggódni érte.

Ha te úgy érzed hogy szeretnél ebből leadni pár kilót, akkor válts életmódot, keress valami sportot amit szeretsz csinálni:)

2019. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát én 170 vagyok és 49 kg, de szerintem a súlyod még kb az egézséges kategóriába tartozik, de szerintem ne a számok érdekeljenek hanem h egézséges vagy e és h jól érzed e magad a bőrödben, más nem számít. Ha meg nem akkor te tudsz rajta változtatni senki más

17L

2019. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj le olyan 60-65 kg kőrnyékére! És sportolj egy kicsit mellé, akkor már jól fogsz ki nézni. Ha vastag a csontod akkor akár még 68 kg is beleférhet!
2019. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok. Nem playboyokhoz képest hanem az egészségedhez képest.


Testmagasság minusz 100-110= max 60-65kg kéne lenned. De 70 fölött swmmiképp.

2019. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!