Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha egy fiú leszólit?

Figyelt kérdés

Multkor oda mentem egy lányhoz elkertem az instagram nevét meg is adta de nem írt vissza. Túl nyomulos lehettem?

16/F


2019. márc. 31. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem jössz be neki,ennyi.
2019. ápr. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mért pont az instagram nevét kérted el ? A helyedben azt kérdeztem volna, hogy van fent steamen mert jó lenne egyet közösen cs go-zni!
2019. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt szánalmas lehetett.
2019. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka ***** válasza:

Lehet, később vissza ír majd. Elolvasta, amit írtál csak nem volt ideje reagálni, lemerült a telefonja és elfelejtette.

Esetleg inkább személyesen szeretne Veled kapcsolatot létesíteni.


de jó hogy nem most vagyok fiatal....


számomra furcsa, hogy miért kellene virtuálisan kapcsolatot tartani, ha személyesen is lehetne? Feltételezem, ha meg tudtad szólítani, akkor nem a világ másik végén lakik és most botlottál bele először.

2019. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!